Polecamy

Festiwal Nowe Smaki w Monopolis

Festiwal Nowe Smaki w Monopolis

Wiosna w Łodzi zapowiada się smakowicie. Od 22 kwietnia do 14 maja restauracje działające w Monopolis zapraszają na Festiwal Nowe Smaki. Organizatorzy wydarzenia przewidzieli wiele kulinarnych atrakcji i eksperymentów. A o wygraną powalczą nie tylko restauracje, ale też goście Festiwalu.

Festiwal Nowe Smaki to trzy tygodnie kulinarnych improwizacji, w których zmierzy się 7 łódzkich restauracji z Monopolis – Arteria, Mono Cafe & Bistro, Sendai Sushi & Ramen, La Mia Fabbrica, Indian Steak Monopolis, Piekarnia Łódź i Trattoria Italiana!

Goście oceniać będą autorskie dania, które zawitają w kartach jedynie na czas trwania festiwalu! Ale to nie wszystko! Organizatorom wydarzenia zależało również na tym, aby łodzianie mogli współtworzyć festiwal, nie tylko wybierając najlepszy smak czy obsługę, ale wcielając się w krytyków kulinarnych!

– Chcemy oddać głos wszystkim pasjonatom jedzenia ze smakiem. Dlatego proponujemy formułę festiwalu, jakiej w Łodzi do tej pory nie było. Obserwujemy wielkie zainteresowanie nietypowymi zestawieniami kulinarnymi, kuchnią azjatycką czy eksperymentalną. Jesteśmy przekonani, że Goście Festiwalu bez trudu poradzą sobie w nowej roli, oceniając zaproponowane dania niczym wytrawni eksperci kulinarni – podkreśla Krzysztof Witkowski, Prezes Virako.

W festiwalu o wygraną zawalczą nie tylko restauracje, ale również Goście. Organizatorzy przewidzieli liczne nagrody, w tym dwie wycieczki do kulinarnych stolic Europy – Paryża czy Rzymu! Wydarzenie startuje w najbliższy piątek 22 kwietnia i potrwa do 14 maja. Ogłoszenie zwycięzców Festiwalu Nowe Smaki nastąpi podczas wielkiego Pikniku na świeżym powietrzu 15 maja w Amfiteatrze Monopolis.

Wiosenna edycja Festiwalu Nowe Smaki w Monopolis potrwa od 22 kwietnia do 14 maja! Bierze w niej udział 7 topowych łódzkich restauracji, które zaprezentują 7 autorskich menu festiwalowych spoza karty. Festiwalowe menu składa się z: 1️ przystawki + 2️ dania głównego + 3️ deseru (również w wersji wege). Cena takie zestawu w zależności od restauracji wynosi od 59 do 89 zł.

Dań można nie tylko skosztować, ale także je zrecenzować, stając się na chwilę kulinarnym krytykiem. Na deser do wygrania wycieczka do Paryża lub Rzymu!

Razem wybierzmy:

Najlepszą Restaurację
Najlepszy Smak
Najlepszą Obsługę

Zapraszamy do Monopolis już w najbliższy weekend.