Polecamy

Nowa Miss Polonia Województwa Łódzkiego!

Nowa Miss Polonia Województwa Łódzkiego!

Piękny wieczór i wielkie emocje za nami. Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021 została Julia Baryga. Nowa Miss ma 18 lat i jest z Łodzi. W tym roku zdała maturę i zamierza studiować na Politechnice Łódzkiej, na kierunku Industrial Biotechnology.

Tegoroczny finał konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego odbył się w Teatrze Wielkim w Łodzi. Wystartowało aż dwadzieścia kandydatek, ale tylko jedna mogła zdobyć ten wyjątkowy tytuł. Po koronę najpiękniejszej mieszkanki województwa łódzkiego sięgnęła 18-letnia łodzianka, Julia Baryga! Wicemiss została Weronika Rosiak, a tytuł II Wicemiss powędrował do Natalii Kiszko!

Ulubienicą widzów okazała się Marta Biniek, która w głosowaniu SMS została wybrana na Miss Publiczności. Dzikie karty, uprawniające do startu w Półfinale Miss Polonia 2021 otrzymały również Natalia Wróblewska, Lavinia Piwonska i Paulina Brejner.

W trakcie gali, którą poprowadził Mateusz Hładki finalistki zaprezentowały się w kilku wyjątkowych kreacjach. Miały na sobie suknie wieczorowe i ślubne Atelier Moniki Jankowskiej, casualową kolekcję Beaty Frankowskiej, sukienki koktajlowe od Angeliki Józefczyk, a także kostiumy kąpielowe Gabbiano i kolekcję od Lanta Collection. O fryzury kandydatek zadbał salon Dominika Garczyńskiego, a kreatorem makijaży była Delia Cosmetics.

Nie zabrakło także występów muzycznych. Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi wystąpił Filip Lato, który zaprezentował swoje największe hity, jak „Krawiec” czy „Piątek noc”.

Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich laureatek i finalistek!

fot. Michał Malinowski