Kwiaty

Nowa kwiaciarnia firmy „H. Skrzydlewska”

Nowa kwiaciarnia firmy „H. Skrzydlewska”

W sobotę, 3 października, otwarta zostanie nowa kwiaciarnia firmy „H. Skrzydlewska”. Łodzianie będą mogli zaopatrzyć się tam w kwiaty, zamówić okolicznościowe wiązanki i wyjątkowe wieńce. Kwiaciarnia jest zlokalizowana w Łodzi, u zbiegu ulic Ogrodowej i Karskiego.

– Zgodnie z naszą strategią rozwijamy sieć kwiaciarni, a jednocześnie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Łodzi – mówi Witold Skrzydlewski, właściciel firmy „H. Skrzydlewska”. – Zależy nam na tym, aby z naszymi kwiatami i usługami być jak najbliżej ludzi.

Nowa kwiaciarnia to kolejna inwestycja, zrealizowana w ostatnich miesiącach – pomimo trwającej pandemii – przez firmę „H. Skrzydlewska”. Jesienią ubiegłego roku, w Łowiczu, otwarte zostały kwiaciarnia i zakład pogrzebowy. Teraz przyszedł czas na Łódź i kolejny punkt na mapie miasta. Nowa kwiaciarnia znajduje się tuż obok Starego Cmentarza i w bliskim sąsiedztwie Centrum Handlowego Manufaktura. Udogodnieniem dla wszystkich klientów kwiaciarni będzie z pewnością bezpośrednie przejście na cmentarz. Otwarcie kwiaciarni zaplanowane zostało na sobotę, 3 października br.

– Planujemy najpierw oficjalne otwarcie kwiaciarni i poświęcenie miejsca, a zaraz później będą mogli nas odwiedzić wszyscy chętni – opowiada Witold Skrzydlewski. – Przygotowaliśmy dla nich wiele różnych atrakcji. Tego dnia będzie można taniej kupić kwiaty, a miłośnicy wyścigów żużlowych będą mogli spotkać się i zrobić okolicznościowe zdjęcie z zawodnikami Orła Łódź. Powiem tylko tyle, że żużlowcy już zapowiedzieli swoją obecność na inauguracji. Zapraszam do nas wszystkich, którzy kochają kwiaty i żużel!

O firmie „H. Skrzydlewska”

Firma „H. Skrzydlewska” to dziś największa sieć kwiaciarni nie tylko w Łodzi i regionie, ale także w Polsce. Jest to firma rodzinna, która swoje usługi i doświadczenie oferuje już od 1937 roku. Od początku istnienia firma zajmuje się uprawą i sprzedażą kwiatów, a od kilkudziesięciu lat świadczy również kompleksowe usługi pogrzebowe. Rzetelność i profesjonalizm stanowią podstawę działalności firmy. Jako jedna z pierwszych uzyskała certyfikat jakości ISO 9001 : 2008.

Firma „H. Skrzydlewska” należy do międzynarodowej sieci Interflora, skupiającej najlepsze firmy kwiaciarskie z całego świata. Od lat pomaga potrzebującym i sponsoruje wiele wydarzeń sportowych, kulturalnych i społecznych. Jest także głównym sponsorem klubu Orzeł Łódź.