Noème to najnowsza kolekcja mebli przygotowana przez Grupę Poldem, łódzkiego producenta mebli tapicerowanych, działającego na rynku już od ponad 20 lat. Meble z tej linii charakteryzuje unikalny design i wyjątkowy komfort, a kilkadziesiąt rodzajów tkanin oraz kilkaset ich kolorów zapewnia możliwość dopasowania kolorystycznego do każdego wnętrza i gustu.

Nazwa Noème pochodzi ze starożytnej greki, a oznacza ona „myśl”. Twórcom kolekcji przyświecał jeden cel: stworzyć nowoczesne meble tapicerowane, które będą się charakteryzować nowoczesnością oraz unikalnym designem i niepowtarzalnym komfortem. I to się im doskonale udało! Marka Noème stworzona we współpracy z francuskimi projektantami, to szesnaście modeli mebli specjalnie dopasowanych dla różnego rodzaju wnętrz – od tradycyjnych, poprzez kominkowe po nowoczesne, czy też pofabryczne lofty.

Kolekcję tworzy 125 różnych modułów i tkaniny w 250 kolorach. To wszystko sprawia, że każdy może dopasować mebel do swojego wnętrza oraz własnych preferencji. Wyjątkową popularnością cieszą się moduły relaks, które po rozłożeniu umożliwiają wypoczynek w pozycji półleżącej. Dodatkowo część modeli posiada ruchome zagłówki lub oparcia, co umożliwia dopasowanie siedziska pod swoje upodobanie.

Marka Noème oznacza także jakość. Każdy mebel jest ręcznie składany przez tapicerów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Właśnie to sprawia, że choć kolekcja jest młoda – ma niespełna dwa lata – to została doceniona prestiżowymi nagrodami: sofa modułowa Moon zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Diament Meblarstwa 2019 roku, a sofa Tactic została nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2020.

Dodatkowo w ostatnich tygodniach branżowy magazyn „Biznes meblowy” uznał sofę modułową Lina za jedną z dwudziestu najciekawszych premier meblowych ubiegłego roku. Kolekcja Noème jest najnowszą w ofercie Grupy Poldem, polskiego producenta wysokiej jakości mebli tapicerowanych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Na polskim i międzynarodowym rynku meblarskim Poldem znany jest już od 1998 roku. Dziś to kilka spółek i zakładów produkcyjnych, które razem tworzą grupę kapitałową o tej samej nazwie.

Siedziba firmy znajduje się w Łodzi, w Pałacu Horak przy ulicy Pabianickiej. Produkcję zlokalizowano w trzech zakładach – w Człopie, Skierniewicach i Koluszkach. Firma zatrudnia ponad sześćset osób, a swoje meble eksportuje przede wszystkim do Europy Zachodniej i Skandynawii. Produkowana w Skierniewicach kolekcja Noème jest dostępna w ponad 170 salonach na terenie Europy. Grupa Poldem znana jest także z innowacyjnych rozwiązań, które są wdrażane nie tylko do produkcji mebli.

Gloomy modern spacious attic bedroom interior in a converted industrial space with double, bed, plants, mirror and wardrobe in front of long floor to ceiling windows, 3d rendering

Dla salonów meblowych firma przygotowała aplikację mobilną 3D Confort Touch, która umożliwia dowolną konfigurację mebli wraz z wyborem tkanin. Dodatkowo klient może zobaczyć mebel w rozszerzonej rzeczywistości AR i złożyć zamówienie bezpośrednio z tabletu lub smartfona.

Grupa Poldem z nagrodami

W ciągu 20 lat działalności firma wielokrotnie zostawała laureatem prestiżowych nagród Gazele Biznesu, przyznanych najdynamiczniej rozwijającym się polskim przedsiębiorstwom, a także licznych nagród i wyróżnień dedykowanych branży meblowej – 24 Złote Medale MTP przyznanych najlepszym produktom wystawianym na Międzynarodowych Targach Poznańskich, 8 tytułów i wyróżnień Produkt Roku w konkursie wydawnictwa Meble Plus oraz 9 tytułów i wyróżnień Diament Meblarstwa, będących nagrodą konkursu organizowanego przez portal branżowy Meble.pl.

Więcej informacji oraz listę salonów można znaleźć na stronie internetowej www.noemebypoldem.pl
Zapraszamy do wybranych salonów: „Empir”, ul. Wigury 21, Łódź, tel. 42 636 48 75 „Studio Komfort” Centrum Handlowe „Metropol”, ul. Jagielońska 82, Warszawa, tel. 22 512 77 33

www.noemebypoldem.pl

GROUPE POLDEM
Łódź, ul. Pabianicka 184/186
tel. 42 633 82 03
noeme@noemebypoldem.fr