Miejsca

NOÈME by Poldem

NOÈME by Poldem

Noème to najnowsza kolekcja mebli przygotowana przez Grupę Poldem, łódzkiego producenta mebli tapicerowanych, działającego na rynku już od ponad 20 lat. Meble z tej linii charakteryzuje unikalny design i wyjątkowy komfort, a kilkadziesiąt rodzajów tkanin oraz kilkaset ich kolorów zapewnia możliwość dopasowania kolorystycznego do każdego wnętrza i gustu.

Nazwa Noème pochodzi ze starożytnej greki, a oznacza ona „myśl”. Twórcom kolekcji przyświecał jeden cel: stworzyć nowoczesne meble tapicerowane, które będą się charakteryzować nowoczesnością oraz unikalnym designem i niepowtarzalnym komfortem. I to się im doskonale udało! Marka Noème stworzona we współpracy z francuskimi projektantami, to szesnaście modeli mebli specjalnie dopasowanych dla różnego rodzaju wnętrz – od tradycyjnych, poprzez kominkowe po nowoczesne, czy też pofabryczne lofty.

Kolekcję tworzy 125 różnych modułów i tkaniny w 250 kolorach. To wszystko sprawia, że każdy może dopasować mebel do swojego wnętrza oraz własnych preferencji. Wyjątkową popularnością cieszą się moduły relaks, które po rozłożeniu umożliwiają wypoczynek w pozycji półleżącej. Dodatkowo część modeli posiada ruchome zagłówki lub oparcia, co umożliwia dopasowanie siedziska pod swoje upodobanie.

Marka Noème oznacza także jakość. Każdy mebel jest ręcznie składany przez tapicerów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Właśnie to sprawia, że choć kolekcja jest młoda – ma niespełna dwa lata – to została doceniona prestiżowymi nagrodami: sofa modułowa Moon zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Diament Meblarstwa 2019 roku, a sofa Tactic została nagrodzona Diamentem Meblarstwa 2020.

Dodatkowo w ostatnich tygodniach branżowy magazyn „Biznes meblowy” uznał sofę modułową Lina za jedną z dwudziestu najciekawszych premier meblowych ubiegłego roku. Kolekcja Noème jest najnowszą w ofercie Grupy Poldem, polskiego producenta wysokiej jakości mebli tapicerowanych z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Na polskim i międzynarodowym rynku meblarskim Poldem znany jest już od 1998 roku. Dziś to kilka spółek i zakładów produkcyjnych, które razem tworzą grupę kapitałową o tej samej nazwie.

Siedziba firmy znajduje się w Łodzi, w Pałacu Horak przy ulicy Pabianickiej. Produkcję zlokalizowano w trzech zakładach – w Człopie, Skierniewicach i Koluszkach. Firma zatrudnia ponad sześćset osób, a swoje meble eksportuje przede wszystkim do Europy Zachodniej i Skandynawii. Produkowana w Skierniewicach kolekcja Noème jest dostępna w ponad 170 salonach na terenie Europy. Grupa Poldem znana jest także z innowacyjnych rozwiązań, które są wdrażane nie tylko do produkcji mebli.

 

Dla salonów meblowych firma przygotowała aplikację mobilną 3D Confort Touch, która umożliwia dowolną konfigurację mebli wraz z wyborem tkanin. Dodatkowo klient może zobaczyć mebel w rozszerzonej rzeczywistości AR i złożyć zamówienie bezpośrednio z tabletu lub smartfona.

 

Grupa Poldem z nagrodami

W ciągu 20 lat działalności firma wielokrotnie zostawała laureatem prestiżowych nagród Gazele Biznesu, przyznanych najdynamiczniej rozwijającym się polskim przedsiębiorstwom, a także licznych nagród i wyróżnień dedykowanych branży meblowej – 24 Złote Medale MTP przyznanych najlepszym produktom wystawianym na Międzynarodowych Targach Poznańskich, 8 tytułów i wyróżnień Produkt Roku w konkursie wydawnictwa Meble Plus oraz 9 tytułów i wyróżnień Diament Meblarstwa, będących nagrodą konkursu organizowanego przez portal branżowy Meble.pl.

Więcej informacji oraz listę salonów można znaleźć na stronie internetowej www.noemebypoldem.pl
Zapraszamy do wybranych salonów:

„Empir”, ul. Wigury 21, Łódź, tel. 42 636 48 75

„Studio Komfort” Centrum Handlowe „Metropol”, ul. Jagielońska 82, Warszawa, tel. 22 512 77 33

www.noemebypoldem.fr/pl

GROUPE POLDEM
Łódź, ul. Pabianicka 184/186
tel. 42 633 82 03
noeme@noemebypoldem.fr