Styl życia

Piękna niezależnie od rozmiaru

Piękna niezależnie od rozmiaru

Potrzebujesz modnych, kolorowych i stylowych ubrań w większych rozmiarach? Chcesz poczuć się atrakcyjna. W takim razie Inna Ty, to coś dla Ciebie.

„Inna Ty”, to młoda łódzka firma działająca na rynku modowym, której ubrania zna coraz więcej kobiet z różnych stron Polski. – Zawsze chciałam się ubierać ładnie i stylowo, ale kobietom w rozmiarze plus size trudno znaleźć takie ciuchy, które nie przypominałyby worków pokutnych – opowiada Joanna Jakubowska-Łukaszuk, właścicielka firmy i projektantka ubrań.

– Postanowiłam pokazać, że piękno nie jest zarezerwowane wyłącznie dla szczupłych, że niezależnie od rozmiaru można ubierać się modnie i kolorowo. Projektowaniem ubrań dla młodych, aktywnych kobiet w rozmiarze 42+ zajmuje się sama właścicielka, a inspirują ją ich marzenia o tym, co chciałby na siebie włożyć. – Te wskazówki są dla mnie nieocenione. Każda z nas jest inna, każda ma inną sylwetkę i budowę ciała. Dzięki odpowiednio dobranym krojom, fasonom i kolorom jesteśmy w stanie ubrać każdą kobietę – mówi Joanna Jakubowska-Łukaszuk.

Kobiety o pełniejszych kształtach nie chcą już nosić bezbarwnych, za dużych ubrań. Chcą się wyróżnić z tłumu. I właśnie „Inna Ty” pozwala im realizować te oczekiwania. Udaje się to dzięki ogromnemu zaangażowaniu całego zespołu firmy oraz współpracy z profesjonalnymi konstruktorkami odzieży. Największą satysfakcję Joanna Jakubowska-Łukaszuk ma wtedy, gdy dostrzega uśmiech na twarzach kobiet zakładających zaprojektowane przez nią stylizacje.

– Projektując ubrania dla kobiet plus size trzeba zwracać uwagę na wiele elementów – tłumaczy pani Joanna. – Materiał nie może być zbyt prześwitujący, jasny lub cienki. Żeby zatuszować mankamenty sylwetki, na gładkiej sukience muszą pojawić się sprytne zaszewki, kieszonki i inne drobiazgi. Z kolei w przypadku wzorzystych tkanin, trzeba brać pod uwagę wielkość wzoru – na dużej sylwetce mały powtarzający się wzór nie wygląda korzystnie. Poza tym nie da się stworzyć takiej sukienki, która będzie leżała dobrze na każdej kobiecie. Jedna ma większy biust, inna pupę, a kolejna wystający brzuszek lub szerokie ramiona.

„Inna Ty”, to nie tylko marka odzieżowa, to styl życia! Firmie udaje się łączyć ze sobą zamiłowanie do mody i piękna zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego. „Inna Ty” stawia na rozwój osobisty i aktywizację kobiet plus size, pomaga odkryć im wewnętrzne piękno i, jak mówi właścicielka, jest iskrą, która rozpala w kobietach ogień i seksapil.


Showroom Inna Ty

al. Piłsudskiego 25,
90-307 Łódź
tel. 727 922 766
Sklep internetowy
Facebook