Miejsca

Najlepsze marki, niezbędne dodatki i wyjątkowe stylistki

Najlepsze marki, niezbędne dodatki i wyjątkowe stylistki

Zachwyty, niepewność, łzy radości – to emocje, które dość często pojawiają się przy wyborze sukni ślubnej. W salonach Najna tych emocji jest jeszcze więcej ze względu na ogromny ich wybór.


Salony Najna przy ulicy Jaracza w Łodzi, to królestwo najwybitniejszych projektantów. Można tu znaleźć kreacje 46 najbardziej prestiżowych marek, pokazywanych na światowych wybiegach mody, wszystkie 650 aktualnych modeli obejrzysz w jednym miejscu.

Zaprojektowane w najlepszych pracowniach potrafią zachwycić nawet najbardziej wymagającą pannę młodą. Do tego stylistki, które z zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą i pomagają wybrać najlepsze rozwiązania. I nie chodzi tylko o suknię, one podpowiedzą, jak ułożyć fryzurę, czy wybrać welon, czy błyszczący diadem, jakie buty będą najlepiej pasować do sukni. Do tego nie zapomną wskazać biżuterii, która doda spójności kreacji i dobiorą odpowiedni bukiet ślubny.

W salonach Najna oprócz wymarzonej sukni można także kupić wszystkie niezbędne dodatki – zdobione welony, luksusową biżuterię, unikatowe ozdoby do włosów wykonywane według projektu, modelującą bieliznę, eleganckie szale ślubne. Wszystko to stworzy idealny komplet dodatków na ten wyjątkowy dzień. W tym niepowtarzalnym miejscu każda panna młoda z pewnością znajdzie to, co sobie wymarzyła.

Największy wybór sukni i akcesoriów ślubnych, porady stylistek we własnym Studio Stylizacji, świetnie zaopatrzone pracownie krawieckie to atuty, którymi dysponują salony Najna. Jeżeli do tego dołoży się doświadczenie personelu, jego profesjonalizm i szczere zaangażowanie to można mieć pewność, że żadna kobieta nigdy nie wychodzi stamtąd niezadowolona.

Porady dla panny młodej

Pierwsza – zdaj się na intuicję, wyobraź sobie siebie przed ołtarzem w dniu ślubu i zobacz, jak wygląda twoja suknia.
Druga – nie szukaj sukni na siłę, zrób listę 3-4 salonów, które odwiedzisz i w którym z pewnością znajdziesz tę wymarzoną.
Trzecia – nie wybieraj sukni sama, zabierz do salonu kogoś bliskiego, kto pomoże wybrać suknię, a przy okazji wspólnie spędzicie niezapomniane chwile.

 

Najna Salony Mody Ślubnej
NAJNA Avangarda Łódź, ul. Jaracza 4, 602 153 700
NAJNA Świat Mody Ślubnej Łódź, ul. Jaracza 4a, 602 597 400
NAJNA Princessa Łódź, ul. Jaracza 6, 602 153 900
TIARA Łódź, ul. Jaracza 10, 882 101 815 www.najna.pl
FB: NAJNA Profesjonalne salony ślubne z własnym Studiem Stylizacji Instagram: salony.slubne.najna.lodz