Styl życia

Z myślą o wyjątkowych kobietach

Z myślą o wyjątkowych kobietach

Poszukujecie eleganckiego stroju do biura, na spotkanie biznesowe, a może na nieco mniej zobowiązujące przyjęcie wśród przyjaciół.

Zajrzyjcie do salonu BIALCON przy ul. Piotrkowskiej 173 w Łodzi, gdzie każda kobieta znajdzie sposób na stworzenie swojego indywidualnego stylu.

Proponowane przez polską markę BIALCON kolekcje są odpowiedzią na potrzeby kobiet ceniących klasyczną elegancję oraz proste, ale niebanalne fasony podkreślające atuty sylwetki. To niepowtarzalne wzornictwo, dbałość o detale oraz materiały najwyższej jakości. – BIALCON oferuje swoim klientom stroje zarówno do biura, na spotkanie biznesowe, jak i bardziej casualowe. Są też oczywiście linie mniej formalne, sportowe, stworzone z myślą o kobietach aktywnych, dbających o kondycję fizyczną. Dzięki różnorodności oferowanych modeli, każda kobieta znajdzie sposób na stworzenie swojego indywidualnego stylu – podkreśla Anna Kowalczyk, właścicielka sklepu. – Warto zaznaczyć, że to ubrania szyte w Polsce w większości z polskich tkanin – dodaje. BIALCON zyskał uznanie wśród kobiet, które od stroju oczekują wysokiej jakości, nienagannej prezencji i poczucia komfortu. W ubraniach marki często widywane są gwiazdy telewizji, m.in. Anna Popek, Kinga Rusin, Dorota Wellman, Grażyna Wolszczak czy Monika Zamachowska.

W sklepie przy ul. Piotrkowskiej 173 znajdziemy także odzież marki RABARBAR. To kolekcja skierowana do osób, dla których moda stanowi wyzwanie i jest formą zabawy, eksperymentowania z różnymi stylami i konwencjami. Cechami charakterystycznymi jest wzornictwo odwołujące się do polskiej kultury, zwłaszcza ludowej oraz elementy rękodzieła. – Oprócz wspomnianych już naszych sztandarowych dwóch marek, proponujemy także kolekcje od ANATAKI, SALKO i REDI. Kolekcje pełne prostoty i elegancji, podkreślające wyjątkowość każdej kobiety i pozwalające kreować własny styl. Coś w sam raz dla pań poszukujących ubrań nie z „sieciówek”. Dopełnieniem do stroju są oferowane przez nas dodatki, m.in. oryginalna biżuteria marki SEYES – mówi Anna Kowalczyk. – Salon BIALCON to nie tylko sklep, gdzie można kupić ubrania czy biżuterię, to miejsce stworzone specjalnie dla pań, by czuły się tu dobrze, swobodnie, by mogły przyjść napić się dobrej kawy, przejrzeć kobiecą prasę czy ciekawą książkę i przyjemnie spędzić czas. Serdecznie zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00 i w soboty w godz. 11.00 –15.00. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zechcą nas panie odwiedzić i dadzą poczęstować się kawą.

ul. Piotrkowska 173,
90-451 Łódź
piotrkowska173@bialcon.pl
tel. 42 630 00 21
Facebook
www.bialcon.pl