Wydarzenia

Muzyczny OFF: piątkowy before z DJ’ami Impaktu i sobotnia Bikiniarska Potańcówka

Muzyczny OFF: piątkowy before z DJ’ami Impaktu i sobotnia Bikiniarska Potańcówka

Nadchodzący weekend w OFF Piotrkowska Center to okazja do świetnej zabawy w rytm muzyki dla miłośników różnych brzmień. W piątkowy wieczór najemcy OFFa polecają muzyczne wejście w weekend z DJ’ami grupy Impakt, a w sobotę Klub DOM świętować będzie dziesięciolecie Bikiniarskiej Potańcówki, zagranej w oryginalnym składzie: Sasza, Strzelec i Rebel.

Już w ten piątek odwiedzający OFFa mogą rozpocząć weekend w rytmie muzyki house i indie dance, bowiem o muzyczną oprawę wieczoru w plenerze zadbają Dj’e z grupy Impakt. Tym razem w OFFie pojawią się Zenitram, Johnny J i VHT. Wprowadzą słuchaczy w klimat wolnych dni energetycznymi, tanecznymi dźwiękami. Początek o g. 19.00.

Natomiast w sobotę o g. 22.00 klub DOM zaprasza na 10-lecie Bikiniarskiej Potańcówki, czyli cyklu imprez z rock’n’rollowym zacięciem, stworzonego przez trzech fanów gitarowej muzyki i dobrej zabawy. Z okazji jubileuszu muzycy pojawią się w oryginalnym składzie: Sasza Tomaszewski, Paweł Strzelec i Eddie Rebel.

– Pomysł Bikiniarskiej Potańcówki wziął się z chęci zorganizowania imprezy bez klubowej muzyki. Zależało nam, żeby ludzie mogli bawić się nie tylko do rock’n’rollowych rytmów, ale również disco czy innych gatunków muzycznych – wspomina jeden z organizatorów wydarzenia. – A nazwa potańcówki to tytuł jednego z utworów zespołu Psychocukier, do którego należy Sasza – dodaje.

W czasie wydarzenia fani Bikiniarskiej Potańcówki będą mogli zdobyć okolicznościowe gadżety – koszulki i piny.