Polecamy

Monopolis we władaniu pięknej królowej Monobelli!

Monopolis we władaniu pięknej królowej Monobelli!

Królowa Monobella przejmuje we władanie śnieżną krainę Monopolis, zamieniając ją w magiczne miejsce przepełnione bajkowymi atrakcjami dla wszystkich przybyłych gości! Małych i dużych. Panowanie Monobelli zacznie się 3 grudnia o 18.00.

Śnieżna kraina to wyjątkowa świąteczna dekoracja wykonana w galerii w pasażu Monopolis. Przygotowano ją wzorem największych nowojorskich domów mody. Wraz z nadejściem pierwszego śniegu, na saniach zaprzężonych w białe renifery, do śnieżnej krainy Monopolis dotarła Monobella – zimowa królowa. W tym przedświątecznym czasie to właśnie ona przejmie we władanie Monopolis. Towarzyszą jej niedźwiedzie polarne, renifery oraz leśni przyjaciele, których podziwiać można w galerii w pasażu. Wszystko w scenografii gór i zamku królowej. Na koronację Monobelli przygotowano również instalację świetlną, która wprowadzi obecnych w świąteczną atmosferę. Panowanie Monobelli zacznie się 3 grudnia o 18.00, a towarzyszyć mu będzie wiele atrakcji.

 

Goście będą mieli możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z królową, a także na tle wielu świetlnych instalacji, które udekorują zabytkową przestrzeń dawnego Monopolu Wódczanego. Małe księżniczki i książęta przybyłe do Monopolis będą mogły zasiąść z Królową w jej saniach i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wydrukowane w specjalnej na ten cel przygotowanej ramce. Koszt takiej pamiątki to 35 zł.

To nie koniec atrakcji. Już w sobotę, 4 listopada, odbędzie się koncert artystki, której głos zna każdy fan bajek, niezależnie od wieku. Na Scenie Monopolis, zaśpiewa Katarzyna Łaska, która użyczyła swojego głosu wielu postaciom z filmów i seriali animowanych, m. in. Mała Syrenka czy Piękna i Bestia. W nagrodzonym Oscarem oraz Złotym Globem filmie Disney’a Kraina Lodu zaśpiewała z kolei jako Elsa, wykonując hit „Mam tę moc”.

– Grudzień to magiczny czas. Dlatego chcemy, żeby odwiedzający Monopolis, poczuli wyjątkową, ciepłą i świąteczną atmosferę. Oddaję Monopolis w dobre ręce i jestem pewien, że królowa Monobella znakomicie zaopiekuje się naszymi gośćmi – mówi z uśmiechem Krzysztof Witkowski, prezes Virako.

Pierwszy weekend grudnia w Monopolis niewątpliwie będzie obfitować w atrakcje. Zdjęcia z Monobellą będzie można robić w piątek od godz. 18.00 do 22.00. W sobotę, niedzielę i poniedziałek (mikołajki) od godz. 16.00 do 22.00. Świąteczną wystawę, dostępną dla każdego zainteresowanego, goście podziwiać będą mogli przez cały zimowy sezon, do końca stycznia 2022 roku. Bilety na koncert znajdują się już w sprzedaży.

O tym, co jeszcze czekać będzie na odwiedzających, warto przekonać się już osobiście i odwiedzić kompleks w nadchodzących dniach.

– Zapraszam wszystkich na moją koronację, nie zabraknie świątecznej atmosfery oraz dobrej zabawy, o którą zadbam ja i moi zimowi przyjaciele – zachęca Królowa Monobella, która już od piątku będzie czekać w Monopolis.


fot. Ukryte w Kadrze oraz archiwum własne