Polecamy

Modowy weekend w Porcie Łódź

Modowy weekend w Porcie Łódź

Unikalne ubrania dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, do tego ręcznie wykonana biżuteria i akcesoria – to wszystko będzie można zakupić na Targach Mody Niezależnej Polska Szafa, które w najbliższy weekend odbędą się w Porcie Łódź.

Wszystkie prezentowane na Targach kolekcje są projektowane i szyte przez młodych polskich twórców, dla których moda nie ma tajemnic. Co charakteryzuje ubrania dostępne podczas Polskiej Szafy? Unikalne wzornictwo, niepowtarzalne fasony oraz dbałość o jakość i detale. Kolekcje łączą w sobie trendy obowiązujące w światowych stolicach mody, natomiast szyte są w krótkich seriach i to nadaje im wyjątkowości. Tradycją Targów Polska Szafa jest to, że wydarzenie skupia nietuzinkowych artystów, których powołaniem i radością jest projektowanie oraz szycie w Polsce ubrań z wysokiej jakości materiałów. Zatem spotkanie z nimi i ich twórczością stanowi dla miłośników mody prawdziwą gratkę.

Co zakupimy na Targach? Sukienki, spodnie, bluzy i wiele innych ubrań zarówno w stylu sportowym, casual, jak i tych bardziej eleganckich nadających się na wieczór. Wśród wystawców pojawią się też twórcy biżuterii, na ich stoiskach znajdziemy oryginalne i nietuzinkowe kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki, których z pewnością nie dostaniemy w sieciowych sklepach. A do tego – wszystko wykonane jest ręcznie. Na Targach Polska Szafa nie zabraknie także wystawców, którzy zajmują się projektowaniem mody dla dzieci. Zatem rodzice będą mogli kupić dla swoich pociech nie tylko piękne ale i uszyte z dobrych materiałów ubrania i dodatki.

Polska Szafa by Fashion Meeting zagości w Porcie Łódź w najbliższy weekend, od 17 do 18 lutego.

Wystawcy zapraszają na swoje stoiska do Atrium, obok sklepu IKEA. Organizatorem targów jest Fashion Meeting.