Polecamy

I Forum Mody Polskiej

I Forum Mody Polskiej

Czym jest polska moda w 2018 roku? Jakie są jej silne i słabe strony? Z jakimi wyzwaniami mierzą się polscy projektanci, przedsiębiorcy, sprzedawcy? Czego potrzebuje branża, żeby się rozwijać? Na te pytania będziemy poszukiwali odpowiedzi podczas pierwszego Forum Mody Polskiej. Wydarzenie swoim patronatem objął LIFE IN. Łódzkie.

MODOPOLIS to prekursorskie na skalę ogólnopolską wydarzenie, którego celem jest sieciowanie, integracja i promocja środowiska polskiej branży mody. W dniach 26 i 27 listopada w Fabryce Sztuki w Łodzi spotkają się projektanci, właściciele marek, przedsiębiorcy, rzemieślnicy i studenci. MODOPOLIS to panele, spotkania, warsztaty oraz prezentacje polskich marek modowych. To również wyjątkowy Showroom, w którym publiczność będzie mogła oglądać i kupować produkty polskich marek. W przestrzeniach Art_Inkubotara w Łodzi będzie można poznać historie, a także zobaczyć i kupić produkty kilkudziesięciu polskich marek. Prezentacje wybranych marek odbędą się pierwszego dnia MODOPOLIS, od godziny 17:00.

Organizatorzy mają nadzieję, że ten subiektywny przegląd polskiego sektora mody, pokaże jego różnorodność, ale też zainspiruje i pobudzi do działania.

Organizatorem MODOPOLISjest Fabryka Sztuki w Łodzi. Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Do 31.10.2018 trwa Open Call dla zainteresowanych wzięciem udziału firm. Aby wziąć udział wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie: www.modopolis.pl. Listę wystawców wyłonionych w Open Call poznamy 9 listopada. Na stronie również dokładny program wydarzenia.