Polecamy

Miss World Karolina Bielawska w Łodzi

Miss World Karolina Bielawska w Łodzi

Karolina Bielawska, Miss World 2021 po powrocie do kraju ani na chwilę nie zwalnia tempa. Wpadła też do rodzinnej Łodzi, gdzie w Monopolis czekało na nią wspaniałe przyjęcie.

Kilka dni temu Karolina Bielawska nowa Miss World 2021 wróciła do Polski.

Tu przed przylotem wyznała: Jestem taka podekscytowana, że dziś przyjeżdżam do mojego kraju Przywiozę koronę Miss Świata do Polski po 33 latach! (Przypomnijmy, że 33 lata temu Miss World została gdańszczanka Aneta Kręglicka.)

Zanim Karolina Bielawska dotarła do Łodzi, odwiedziła Centralny Punkt Pomocy Ukrainie w Hali Międzynarodowej w Poznaniu, gdzie pomagała wspierać ukraińskich uchodźców.

W Łodzi, w mieście, w którym się urodziła i wychowała, przywitano ją iście po królewsku. Nie zabrakło przyjaciół, byłych Miss Polonia Kariny Wojciechowskiej i Barbary Tatary oraz dzieci z Fundacji Dom w Łodzi, któremu Miss systematycznie pomaga.

Zaproszono także dzieci z Ukrainy, które na co dzień bawią w charytatywnej świetlicy w Monosfera. Do wczorajszych zabaw dołączyły także polskie dzieci z łódzkich szkół.

Wśród gości nie mogło zabraknąć Jagody Piątek-Włodarczyk, Dyrektor Konkursu Miss Polonia, właścicielki Igo-Art oraz Krzysztofa Witkowskiego, twórcy Monopolis i prezesa Virako.

Zdjęcia Ukryte w kadrze