Polecamy

Łodzianka walczy o tytuł Miss World!

Łodzianka walczy o tytuł Miss World!

Finał 70. edycji wyborów Miss World już w najbliższy czwartek. Polskę w konkursie reprezentuje Miss Polonia 2019 – Karolina Bielawska, która wraz z ponad setką kandydatek od blisko miesiąca jest na zgrupowaniu w Portoryko! Mamy zdjęcia pięknej Polki z karaibskich wysp i przygotowań do gali Miss Świata!

Kim jest Miss Polonia?

Karolina Bielawska w 2019 wygrała najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs piękności w Polsce – Miss Polonia 2019. Pochodzi z Łodzi. Jest studentką kierunku management na Politechnice Łódzkiej. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła ponad 30 krajów! Bardzo aktywnie działa społecznie i charytatywnie. Jest ambasadorką, wolontariuszką i inicjatorką wielu akcji takich jak Korona z Głowy, Zupa na Pietrynie czy Dotykam = Wygrywam.

Przygotowania do finału Miss World

Zgrupowanie konkursu Miss World 2021 w Portoryko trwa już blisko 4 tygodnie. Aktualnie odbywają się próby choreografii, nagrania materiałów filmowych i sesje zdjęciowe na potrzeby finału. Znalazł się również czas na wycieczki i zwiedzanie karaibskiej wyspy. Nasza reprezentantka w trakcie przygotowań wzięła także udział w wielu rozmaitych wyzwaniach takich jak Miss Sportu, Miss Talent czy Miss Top Model. W ostatniej konkurencji Polka odniosła swój pierwszy sukces kwalifikując się do TOP13 mini-konkursu Top Model spośród ponad 100 finalistek! Na evencie prezentowała się w sukni wieczorowej projektu Madonna Atelier oraz portorykańskich designerów.

Czy Karolina zostanie Miss World?

Jakie szanse na sukces w Miss World 2021 ma Karolina Bielawska? Według obserwatorów i fanów konkursów piękności na całym świecie nasza reprezentantka może uplasować się nawet w ścisłym, finałowym TOP 5 oraz sięgnąć po główny laur! Typowania i notowania pięknej Miss Polonia na chwilę przed wielkim finałem w Portoryko są bardzo wysokie i obiecujące! Do tej pory Polka tylko raz wygrała konkurs Miss World. Była to Aneta Kręglicka w 1989 roku.

Trzymamy mocno kciuki za Karolinę i życzymy jej korony Miss World!