Polecamy

Miss World 2019 z udziałem Mileny Sadowskiej

Miss World 2019 z udziałem Mileny Sadowskiej

Milena Sadowska, Miss Polonia 2018 już w sobotę weźmie udziale w finale najbardziej prestiżowego i najstarszego konkursu piękności na świecie – Miss World 2019! Gala finałowa wydarzenia odbędzie się 14 grudnia w Londynie.

W wyborach weźmie udział ponad 120 kandydatek z całego globu! Aktualnie trwają ostatnie przygotowania do finału. Mamy najnowsze zdjęcia Mileny ze zgrupowania Miss Świata! 

Nasza piękna reprezentantka zaprezentuje się na finale wyborów Miss Świata w sukniach projektu duetu Paprocki & Brzozowski. Projektanci przygotowali kilka sukni wieczorowych i koktajlowych specjalnie na to wydarzenie i z myślą o Miss Polonia. Od blisko trzech tygodni Milena przebywa w Londynie na zgrupowaniu konkursu Miss World. Reprezentantka Polski wzięła już udział w charytatywnym balu, rozmowach z jurorami, nagraniach telewizyjnych, pokazach mody czy konkurencjach Miss Sport i Miss Talent. Finałowe rozstrzygnięcia i wyniki poznamy w sobotę podczas gali, która rozpocznie się o godzinie 15.00 czasu polskiego. Transmisja na żywo będzie dostępna w internecie. 

Milena Sadowska w listopadzie 2018 została wybrana 40. w historii Miss Polonia. Ma 20 lat i pochodzi z Babic w woj. małopolskim. Jest studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Marzy o pracy w telewizji. Przez ostatnie kilka miesięcy realizowała projekt charytatywny „Piękna z przesłaniem” na rzecz Omenaa Foundation. W sierpniu br. udała się z misją humanitarną do Ghany, a w październiku wraz z Biurem Miss Polonia zorganizowała bal charytatywny na rzecz budowy szkoły dla dzieci ulicy w Ghanie. W ramach aukcji charytatywnej udało się zebrać blisko 200 tysięcy złotych na ten cel. Projekt „Piękna z przesłaniem” zostanie zaprezentowany przez Milenę na zbliżających się wyborach Miss Świata. 

Czy Milena Sadowska pójdzie w ślady Anety Kręglickiej, Miss Polonia 1989, która 30 lat temu wygrała jako pierwsza i jedyna dotychczas Polka wybory Miss World? Trzymamy mocno kciuki!