Polecamy

Miss Polonia 2019 została Karolina Bielawska!

Miss Polonia 2019 została Karolina Bielawska!

20-letnia Karolina Bielawska z Łodzi została tegoroczną Miss Polonia 2019. Jej urodę docenili także widzowie przyznając tytuł Miss Publiczności! I Wicemiss została Aleksandra Kielan z Częstochowy, a tytuł II Wicemiss powędrował do Kariny Nowak z Żor.

Na co dzień nowa Miss Polonia studiuje zarządzanie w języku angielskim na Politechnice Łódzkiej, ponieważ inspirują ją silne i niezależne kobiety. Od najmłodszych lat jej największą pasją są podróże. Uwielbia odkrywać nowe miejsca, poznawać ludzi, kulturę i ich zwyczaje. W życiu ceni osoby z pasją, ambitne i pozytywnie patrzące na świat.

Fot. Mateusz Jagielski/East News, Serock, 24.11.2019 Finał konkursu Miss Polonia 2019

Wielka gala finałowa za nami!

W trakcie gali finałowej Miss Polonia 2019 kandydatki zaprezentowały się w kilku kolekcjach m.in. sukniach ślubnych Lidii Kality, sukniach wieczorowych Natashy Pavluchenko, kostiumach kąpielowych Gabbiano, sukienkach koktajlowych PINA, strojach casual Born2Be i TEX oraz bieliźnie COEMI. Finałowe stylizacje dopełniły zegarki marki Hornavan i dodatki od wOkularach. O makijaże najpiękniejszych Polek zadbała marka Delia Cosmetics, a o fryzury marka Cameleo.

Galę finałową poprowadzili Miss Polonia 2011 – Marcelina Zawadzka i Mateusz Hładki. W pokazach kandydatkom towarzyszyło trio tenorów TRE VOCI. Galę zakończył wyjątkowy recital Margaret.

Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych, będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie – Miss World!

Fot. Mateusz Jagielski/East News, Serock, 24.11.2019 Finał konkursu Miss Polonia 2019

Miss Polonia ma 90 lat!

W tym roku konkurs Miss Polonia obchodzi swoje 90-lecie. Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności w Polsce i na świecie. W ciągu 90 lat istnienia konkursu tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 40 Polek.

Dla wielu Polek konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat i wiele innych. W trakcie finałowej gali Miss Polonia w Hotelu Narvil odbyła się wyjątkowa parada laureatek konkursu z lat 1990 – 2017!

 

Pełna lista nagrodzonych kandydatek w konkursie Miss Polonia 2019:

  • Miss Polonia 2019 – Karolina Bielawska
  • I Wicemiss Polonia 2019 – Aleksandra Kielan
  • II Wicemiss Polonia 2019 – Karina Nowak
  • Miss Publiczności 2019 – Karolina Bielawska
  • Miss Social Media 2019 – Kinga Zabielska
  • Miss Gabbiano 2019 – Jesika Kubiak
  • Miss Party.pl 2019 – Dominika Lamauskaite
  • Miss Vita Diet 2019 – Karolina Bielawska
  • Miss Born2Be 2019 – Dominika Lamauskaite