Architektura

Miękko i puszyście

Miękko i puszyście

Miękkie, miłe w dotyku i przytulne, a dodatkowo ciepłe, sprężyste i wygodne. Futrzane dekoracje to szybki sposób na metamorfozę salonu, sypialni i pokoju dziecięcego!


Jak doskonale wiemy, dodatki mogą całkowicie odmienić styl pomieszczenia. Ważne jest tylko, byśmy na początku określili styl, kolorystykę i grupy materiałów, w których powinny być dobrane akcesoria. Naturalne elementy, takie jak futrzane dekoracje na podłodze , poduszki w futrzanych poszewkach to nie tylko nieodłączny element stylu skandynawskiego, ale także jeden z dekoracyjnych trendów. Czemu doskonale sprawdzają się we wnętrzach?

Miękkie i puszyste dodatki to niezawodny sposób, by każde pomieszczenie stało się przytulne. Sprawiają, że robi się cieplej i milej. A sposobów na ich zastosowanie w naszych wnętrzach jest naprawdę mnóstwo. W salonie, aż prosi się, by na sofach zagościły futrzane poduszki – czerwone, turkusowe, żółte doskonale ożywią na przykład szarą kanapę. W nowoczesnych pomieszczeniach pełnych blasku świetnie będzie pasował kolor biały lub szary , w tych w stylu rustykalnym idealnie odnajdzie się futro w kolorze brązowym. Czasami wystarczy jedna futrzana poduszka. Na stojącym obok fotelu przyda się futrzane nakrycie kolorem pasujące do poduszki. W sypialni futrzana narzuta ozdobi każde łóżko, a w zimne wieczory dodatkowo zapewni ciepło.

Futrzane ozdoby mają jedną, niepowtarzalną zaletę – doskonale wpisują się w różne aranżacje wnętrz. Wnętrza klasyczne, nowoczesne, czy w modnym stylu skandynawskim dzięki futrzanym dodatkom zyskają ciepła i przytulności.

Foto: FURDEKO