Biznes

Medycyna w czasie pandemii. Dobry czas na innowacje i rozwój

Medycyna w czasie pandemii. Dobry czas na innowacje i rozwój

Czas pandemii to czas szczególny, w którym niezwykle istotna jest troska i opieka nad Pacjentami. Przez cały czas Klinika Medical Magnus była i jest otwarta.

Działają wszystkie nasze poradnie, pracownie diagnostyczne, szpital i rehabilitacja. Zdrowie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze. W tym szczególnym czasie dochowujemy należytych środków ostrożności i dbamy o jak największy komfort Pacjentów.

Nieustannie się rozwijamy, by stworzyć ofertę dopasowaną do każdych okoliczności. Dlatego też udostępniliśmy Pacjentom nasz własny portal telemedyczny,
oferując tym samym możliwość szybkiego i stałego kontaktu ze specjalistami z wielu dziedzin medycyny, jak i logopedii, psychologii, czy doradztwa zawodowego.

Cały czas wykonujemy też operacje w naszym szpitalu, a okres oczekiwania między innymi na w pełni refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia zabiegi endoprotez kolana, czy biodra wynosi jedynie dwa tygodnie.

Nieprzerwanie prowadzimy także zabiegi urologiczne i leczenie onkologiczne na NFZ. Po zabiegach niezwykle ważna jest rehabilitacja. Aby była ona skuteczna i przynosiła efekty, powinna być dobrana indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta. I tak się u nas dzieje, dlatego tak chętnie w Medical Magnus sprawność odzyskują mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata. Jak to w mistrzowskiej Klinice.

Danuta, Marek, Eliza i Jakub Krochmalscy
Zarząd Medical Magnus Clinic

Fot. Agnieszka Cytacka