Styl życia

Łódzkie Centrum Rowerowe

Łódzkie Centrum Rowerowe

Jest miejscem, gdzie każdy rowerzysta znajdzie coś dla siebie, oraz doskonałym punktem do rozpoczęcia przygody z rowerem. ŁCR powstało z zamiłowania do rowerów traktowanych nie tylko jako sport, ale również służących do codziennych dojazdów do pracy, czy na długie wycieczki rowerowe.


Misją ŁCR jest pomagać rowerzystom, dlatego każdy użytkownik jednośladu poczuje się bezpiecznie przekazując u nas rower do serwisu. Naprawiamy wszystkie rowery, od rowerów komunijnych, przez zabytkowe jednoślady, aż po rowery elektryczne z najwyższej półki. W rowerach elektrycznych specjalizujemy się. Zapraszamy każdego zainteresowanego zamianą samochodu na rower elektryczny do codziennych dojazdów, oraz tych rowerzystów, którzy chcą jeździć na 2-3 razy dłuższe wycieczki poza miasto.

Mamy bogaty wybór rowerów elektrycznych, zarówno damskie, jak i męskie, miejskie, górskie, trekingowe, czy crossowe, a także składane rowery elektryczne. Wszystkie które oferujemy, są bezawaryjne, ekologiczne i sprzyjają zażywaniu ruchu! Uwielbiamy też rowery historyczne, które traktujemy w sposób szczególny.

Uratowaliśmy już niejeden rower pamiętający jeszcze poprzednie ustroje, dając im nowe, drugie życie. Mamy je w stałej ofercie (choć zmieniającej się, bo każdy taki rower jest unikatowy!) i mówimy o nich, że to rowery z duszą. Oczywiście zapraszamy także po wszelkie części, akcesoria rowerowe, a nawet maski antysmogowe, które mogą się przydać w naszym zadymionym mieście. W Łodzi jesteśmy też pionierem w dziedzinie Przechowalni Rowerowej. Oferujemy przystępną cenowo usługę przechowania roweru w ramach której zapewniamy darmowy odbiór z domu (na terenie Łodzi) a także rabat na serwis! l

Łódź, Al. Piłsudskiego 135
tel. 577 481 038
www.łcr.pl
sklep@lodzkiecentrumrowerowe.pl