Polecamy

Łódzki Rajd Przedsiębiorców

Łódzki Rajd Przedsiębiorców

Organizowany od lat przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową – Łódzki Rajd Przedsiębiorców wystartuje w tym roku 3 czerwca. Start w EC1, meta i finał w Żywym Skansenie Centrum Folkloru Polskiego – Nagawki.

Izba zachęca do udziału wszystkie firmy z aglomeracji łódzkiej – ich właścicieli, prezesów, menedżerów i kadrę zarządzającą. Załogi złożone z pracowników również mile widziane – zwłaszcza w oznakowanych samochodach – bo Rajd to święto łódzkich firm. Udział mogą brać także całe rodziny, dla których przygotowana zostanie specjalna trasa.

Rajd nie jest wyścigiem, nie wymaga ani jazdy na czas, ani specjalnych umiejętności, ani tym bardziej wyczynowych samochodów  – to zabawa polegająca na pokonywaniu trasy według opisu i udziału w kolejnych konkurencjach na punktach kontrolnych. To przede wszystkim zabawa i integracja – ale Rajd ma też element charytatywny – podczas finału odbędzie się licytacja na rzecz podopiecznych Fundacji Gajusz oraz Katarzyny Dacyszyn –projektantki pracującej dla łódzkich firm, która była ofiarą napaści stalkera i walczy o powrót do zdrowia.

Finał Rajdu to nie tylko licytacje i wręczenie pucharów, w tym Marszałka Województwa i Prezydenta Miasta Łodzi – ale też rozmaite konkurencje finałowe. Nie zabraknie dobrej kuchni – i jak zawsze podczas finału – rozrywki. Tegoroczną gwiazdą finału będzie Cezary Pazura.

Żywy Skansen Centrum Folkloru Polskiego – Nagawki


Zgłoszenia załóg do 26 maja.