Moda

ŁÓDŹ YOU DANCE

ŁÓDŹ YOU DANCE
Co jak co, ale w Łodzi potrafią tańczyć! Najlepiej wie o tym Kamil Gebel, właściciel Studia Tańca 4U – Szkoły Tańca dla Ciebie, działający na rynku również jako Pan Pierwszy Taniec. Od lat wraz z żoną Agnieszką doskonalą swoje umiejętności i nauczają pary różnych form tańców towarzyskich, dyskotekowo-użytkowych, czy pierwszego tańca.

 

– Ludzie muszą wyjść z domu i odreagować od codzienności, a taniec, to najlepsza forma spędzania czasu wolnego. Zapominamy o problemach i skupiamy się na krokach, muzyce i dobrej zabawie. Nasz klucz do sukcesu to uśmiech – mówi Kamil Gebel.

W szkole tańca jak w kalejdoskopie trzeba zmieniać ofertę i dostosowywać ją do potrzeb klienta. – Okres wesel, ślubów i przygotowań do pierwszego tańca, to nie lada wyzwanie. Budowanie indywidualnie dopasowanej choreografii, to praca twórcza, która dostarcza wiele satysfakcji, ale wymaga wielu godzin spędzonych na Sali – dodaje Agnieszka Hofman-Gebel.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania, powstał dedykowany kanał na YouTube, gdzie w formie krótkich filmów przyszłe pary młode mogą dowiedzieć się, co i jak zatańczyć, ile czasu potrzeba na przygotowania pierwszego tańca. Krótkie pokazowe choreografie pozwolą zaczerpnąć inspiracji do tworzenia własnych układów.

Studio Tańca 4U & Pan Pierwszy Taniec
Łódź, Centrum Miasta
tel. 691 444 234
www.studiotanca4u.pl
FB,YT/panpierwszytaniec