Wydarzenia

Lato w Manufakturze rozpocznie Margaret!

Już w czwartek, 27 czerwca 2024 na rynku Manufaktury odbędzie się wyjątkowy koncert: „Margaret powered by Violife”. Artystka zaprezentuje swoje największe przeboje. Zaśpiewa też piosenki z najnowszej płyty, w tym „Miłego lata”, która staje się wakacyjnym hitem. To niepowtarzalne wydarzenie zorganizowane specjalnie z myślą o mieszkańcach Łodzi będzie doskonałym rozpoczęciem lata. Wstęp na koncert jest bezpłatny!

Margaret to polska wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Zadebiutowała w 2013 roku i od tego czasu zdobyła liczne nagrody muzyczne oraz zyskała uznanie krytyków i publiczności na całym świecie. Jej charakterystyczny styl i energetyczne występy sceniczne sprawiają, że jest jedną z najważniejszych postaci współczesnej muzyki pop i jedną z najbardziej charyzmatycznych wokalistek młodego pokolenia.

Zanim Margaret o 21.00 pojawi się na scenie, publiczność rozgrzeje DJ Akira, który zadba o najlepsze muzyczne klimaty i wprawi wszystkich w doskonały nastrój. Jego dynamiczne sety gwarantują świetną zabawę już od pierwszych chwil koncertu – start o godz. 20.

Organizatorzy przewidzieli także wiele dodatkowych atrakcji dla uczestników,
w tym degustacyjną strefę gastronomiczną producenta wegańskiej żywności Violife z przysmakami oraz konkursy z nagrodami. Wszystko to, aby mieszkańcy Łodzi mogli cieszyć się niezapomnianym wieczorem w towarzystwie jednej z największych gwiazd sceny muzycznej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców w Łodzi oraz odwiedzających gości do wspólnego świętowania w Manufakturze. To będzie niezapomniany wieczór pełen muzyki, tańca i letnich wibracji!

Na koncert zapraszają firma Upfield – producent roślinnej żywności,Manufaktura, Łódzkie Centrum Wydarzeń, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, AMS oraz Agencja Bateau.