Polecamy

Kolejny nowy Renault Megane GrandCoupe trafił do zwycięzcy konkursu

Kolejny nowy Renault Megane GrandCoupe trafił do zwycięzcy konkursu

Firma Jaszpol z okazji jubileuszu 30-lecie istnienia zorganizowała konkurs, w którym do wygrania jest 10 nowych Renault Megane GrandCoupe. Zwycięzca otrzymuje auto na rok. 

Pani Urszula z Łodzi jest czwartą osobą, której opis wymarzonej podróży postanowiło nagrodzić konkursowe jury. Tym razem przekazanie kluczyków odbyło się w dość nietypowym miejscu. Laureatkę udało się zaskoczyć podczas odpoczynku na zamku w Uniejowie. Pani Urszula w pierwszą swoją podróż wyruszy nad morze, wybiera się też do Załęcza, w odwiedziny do harcerzy. W pierwszą podróż nad morze nowym Renault Megane GrandCoupe wyruszyła także zwyciężczyni majowego losowania pani Halina, która zwycięski kupon wypełnia przy okazji zakupu samochodu marki Dacia. To jej pierwsza wygrana w życiu.

Co zrobić, aby jedno z pozostałych jeszcze 6 nowych Renault Megane GrandCoupe trafiło do Was?

Warunki konkursu są proste – wystarczy zrobić zakupy za minimum 200 złotych brutto. Mogą to być zakupy części czy akcesoriów samochodowych, wizyta w serwisie, zamówienie nowego auta, zakup polisy ubezpieczeniowej itp. Następnie należy wypełnić urodzinowy kupon konkursowy dostępny w każdym salonie Jaszpolu i opisać swoją wymarzoną podróż nowym Renault Megane GrandCoupe.

Kupony konkursowe czekają w każdym salonie Jaszpol: w Łodzi przy ulicy Brukowej 2 i Przybyszewskiego 176 oraz w Zgierzu, przy ulicy Łódzkiej 28. W każdy ostatni piątek miesiąca, na podstawie najciekawszej odpowiedzi, komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę, który przez rok będzie mógł jeździć nowym Renault Megane GrandCoupe. Zabawa potrwa do 25 listopada bieżącego roku.

Zostało jeszcze 6 szt. Nowych Renault Megane GrandCoupe.

Każdy miesiąc to kolejna szansa na wygraną !

Konkurs trwa w terminie 18.03.2019 r. – 25.11 2019 r.