Polecamy

Kim jest „kobieta petarda”?

Kim jest „kobieta petarda”?

Dlaczego chce żyć i pracować, by spełniać swoje oczekiwania? Jak ma łączyć życie zawodowe z prywatnym? Jak planować karierę, by nie utonąć w obowiązkach? Paulina Smaszcz-Kurzajewska zaprasza panie do odkrywania własnego potencjału.

Szkolenie KOBIETA PETARDA! jest adresowane do wszystkich kobiet, aby pobudzić ich kreatywność i siłę do działania, wzmocnić wiarę w siebie oraz nauczyć podejmowania decyzji w zgodzie z własnymi potrzebami. Spotkanie poprowadzi Paulina Smaszcz-Kurzajewska – szkoleniowiec, trener zmiany i mentorka, która pracuje z paniami w różnym wieku z całej Polski.

W trakcie życia poznałam osoby – mentorów i mentorki, tzw. pomocne dłonie i konstruktywnych krytyków, które pomagały mi w sprawach nie tylko zawodowych, ale również prywatnych. Chcę dawać kobietom wsparcie, by odwdzięczyć się za to, co dobrego przyniósł mi los. Doradzać im, jak osiągnąć we współczesnym świecie chaosu, nadmiaru i braku autorytetów, szczęście, spokój i spełnienie. Podczas szkolenia opowiadam o swoich doświadczeniach, które mnie ukształtowały jako kobietę, żonę, matkę, przyjaciółkę, pracownika i dyrektora – mówi Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

­­

Ideą szkolenia jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz integracja środowiska kobiet. W definicji autorki spotkania, KOBIETA PETARDA jest proaktywna, niezależna, świadoma mocnych i słabych stron. Stale poszerza swoją wiedzę. Dba o samopoczucie psychiczne i fizyczne. Wybacza sobie błędy, a z porażek wyciąga wnioski na przyszłość. To tylko niektóre z zasad omawianych podczas wydarzenia.

Motorem napędowym do stworzenia szkolenia specjalnie dla pań były wnioski z badań Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, które przeprowadziła do doktoratu na temat kobiet w połowie biegu życia u schyłku polskiej transformacji systemowej.

Z jednej strony, przez ostatnie prawie 18 lat mojej działalności szkoleniowo-trenerskiej, zwróciłam uwagę, że kobiety są niesamowicie wykształcone, ambitne, wielozadaniowe, chętnie chłoną wiedzę. Natomiast z drugiej, moje badania pokazały, że pomimo tych zalet, dalej nie wierzą w siebie i mają zaniżone poczucie własnej wartości. Potrzebują potwierdzenia z zewnątrz, że są mądre, dobre w tym, co robią, a przecież każda z nich jest po prostu wyjątkowa, tylko musi być tego świadoma – przyznaje Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

W programie szkolenia KOBIETA PETARDA! autorka przewidziała tematy dotyczące różnych sfer życia, m.in. budowania marki osobistej, planowania kariery, radzenia sobie z krytyką, relacji damsko-męskich oraz work-life balance.

Stałym punktem szkolenia jest również wizyta gości specjalnych. Uczestniczki spotkania w Łodzi w sobotę, 5 października, czeka trening rozwoju osobistego metodą Structogram mózgu, który przeprowadzi Anna Urbańska – master trener Structogram. W planie jest także sesja pytań i odpowiedzi z udziałem mecenasa Marcin Mroza. Przekaże informacje oraz obecny status strony prawnej, jak poradzić sobie z zabezpieczeniem i walką o własność intelektualną w biznesie.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz.13:00. Miejscem szkolenia będzie hotel Vienna House Andel’s (ul. Ogrodowa 17), który znajduje się w budynku dawnego zakładu tkackiego na terenie Manufaktury – największego w Łodzi centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego. Partnerzy wydarzenia: salon mody Marella, L’Oréal Kérastase, salon optyczny BrylOOwnia, Cukiernia Sowa, kwiaciarnia Bloom Box.

Sprzedaż biletów na szkolenie trwa do 4 października. Koszt uczestnictwa wynosi 250 zł. Zapisy oraz szczegóły odnośnie wydarzenia są dostępne na stronie https://paulinasmaszczkurzajewska.com, w zakładce Aktualności.

Łódź to drugie miasto, w którym odbędzie się szkolenie KOBIETA PETARDA!. Na spotkanie w Poznaniu w czerwcu przybyło ponad 100 kobiet – w różnym wieku, o odmiennych doświadczeniach życiowych oraz na innych etapach kariery zawodowej.