Styl życia

Kobiecy smak w projektowaniu

Kobiecy smak w projektowaniu

Drugiej takiej agencji reklamowej jak 6 Szpilek, łączącej dwie sfery – graficzną i florystyczną, na łódzkim rynku nie znajdziecie, a pewnie i w Polsce takiej nie ma. Ilona Robert, Katarzyna Łukowska i Aleksandra Musiałek-Florczak w swojej pracy nie szukają dosłowności, ich projekty to połączenie prostoty z finezją. Dziewczynom udało się stworzyć przyjazną, ciepłą, kobiecą firmę, która skupia się na jakości.

Wiedzą, co liczy się w kontaktach z klientami: zaufanie, rzetelne, profesjonalne i indywidualne podejście do zlecenia, kreatywność, świeże spojrzenie, szybkość działania oraz doskonała komunikatywność.

Szybko i ze smakiem

Zgodnie z opiniami na FB: „Kreatywnie, sprytnie, superszybko, ze smakiem i cierpliwością”. „Milion kreatywnych, kobiecych, unikatowych pomysłów. Polecam i rekomenduję wszystkim”. 6 Szpilek stawia na relacje, bo to właśnie one są podstawą harmonijnego funkcjonowania, także w aspekcie reklamowym. Działają spontanicznie, ale w sposób przemyślany. Hołdują zasadzie, że do projektów trzeba przystępować z energią i entuzjazmem, takim świeżo po spotkaniu. Sztuczne rozwlekanie w czasie prac dla nadania im pozornej wagi i uzasadnienia ceny – uważają za nieuczciwe i zupełnie niepotrzebne. Co nie zmienia faktu, że każde zlecenie poprzedza wnikliwa analiza firmy, jej klientów, odbiorców i ich potrzeb, otoczenia biznesowego, efektywności dotychczasowych działań.

Coś ekstra

6 Szpilek zajmuje się szeroko pojmowanym marketingiem. Specjalizuje się w identyfikacjach wizualnych, tworzy materiały promocyjne (foldery, broszury, katalogi), strony internetowe, stoiska targowe, obrandowanie zewnętrzne i wewnętrzne, organizuje też sesje zdjęciowe. Śmiało można powiedzieć, że agencja zabezpiecza wszelkie potrzeby marketingowe klienta. I oferuje jeszcze coś ekstra, czego próżno szukać u innych: dekoracje kwiatowe, wysyłki kreatywne oraz akcje prezentowe, z którymi marki chcą dotrzeć do dziennikarzy, blogerów, influenserów i oczywiście klientów. Wszystko to związane jest z poszukiwaniem wysoce estetycznych i skutecznych rozwiązań, które gwarantują kreatywność i umiejętności manualne całego zespołu.

Kwiatowe dekoracje

Dziewczyny z 6 Szpilek podkreślają, że łączenie działań koncepcyjno-graficznych z pracą przy kwiatach jest niezwykle stymulujące. Rośliny (mimo ciężkiej pracy fizycznej i pobudek o 5 rano) w rezultacie powodują odprężenie. Dlatego ze świeżym umysłem można podejmować wyzwania graficzne. Agencja aranżuje przestrzenie i dekoruje kwiatami: eventy, wydarzenia artystyczne, imprezy okolicznościowe, a także galerie handlowe, przestrzenie biurowe i centra medyczne. 6 Szpilek to nie tylko ludzie, ale również zwierzęta towarzyszące. W biurze codziennie można spotkać co najmniej dwa psy. Zatem naturalne jest, że agencja wspiera wszelkie akcje i fundacje prozwierzęce i proekologiczne.

 

Łódź, ul. Tuwima 95 (od 1 kwietnia 2020 – ul. Łąkowa 11)
Ilona: 660 125 393
Kasia: 660 125 392
Ola: 602 100 771
biuro@6szpilek.pl www.6szpilek.pl
facebook.com/agencja.reklamowa.lodz