Wydarzenia

Kasia Trela i Fabian Kosiński zwycięzcami The Look of The Year 2022!

Kasia Trela i Fabian Kosiński zwycięzcami The Look of The Year 2022!

Za nami finał polskiej edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu dla modelek i modeli The Look of The Year 2022. Zwycięzcami wielkiej gali, która odbyła się w Monopolis zostali Kasia Trela i Fabian Kosiński! W nagrodę pojadą na światowy finał konkursu!

Podczas finału The Look of The Year 2022 w Monopolis na wybiegu zobaczyliśmy 16 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody oraz prestiżowych marek odzieżowych. Swoje premierowe kolekcje zaprezentowali Viola Piekut, Lidia Kalita, Mariusz Przybylski, Diana Walkiewicz, Paweł Kaźmierowski, a także marki Top Secret, Pawo, Male Me. Galę finałową poprowadził Mateusz Szymkowiak.

Fabian Kosiński, Katarzyna Trela, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

The Look of The Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Odbywa się od prawie 40 lat, w ponad 50 krajach na świecie. Konkurs to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Co roku wzbudza zainteresowanie widzów i znawców branży mody na całym świecie.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Kim są zwycięzcy konkursu The Look of The Year 2022?

Kasia Trela ma 21 lat, 175 cm wzrostu i pochodzi z Wrocławia. Jej pasją oprócz modelingu jest taniec, a wolny czas lubi spędzać aktywnie m.in na skokach z bungee, długich wycieczkach rowerowych, czy na motorze. Nie stoi w miejscu, ciągle się rozwija zarówno w modelingu, artystycznie, jak i aktorsko. Do konkursu zgłosiła się, aby spróbować swoich sił oraz nauczyć się nowych umiejętności.

Fabian Kosiński ma 20 lat, 189 cm wzrostu i pochodzi z Nowego Miasta nad Pilicą. Student Warszawskiej Szkoły Filmowej. Na co dzień zajmuje się fotografia. Pewny siebie, ciekawy świata, kochający podróże. Zawsze dąży do perfekcji. W życiu stawia sobie wysoko poprzeczkę i dąży do wyznaczonych celów.

scena z: Fabian Kosiński, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA