Monopolis

Kasia Moś, Michał Urbaniak i Kolacja pod gwiazdami, czyli urodziny Monopolis

Kasia Moś, Michał Urbaniak i Kolacja pod gwiazdami, czyli urodziny Monopolis

Jak świętować to przez kilka dni. Zapraszamy na trzecie urodziny Monopolis, prawdziwej uczty dla zmysłów wszelakich. Świętowanie zaczynamy od Kolacji pod Gwiazdami, a potem przed nami weekend pełen muzycznych wrażeń. Na scenie wystąpią Kasia Moś i Michał Urbaniak.

Rozgwieżdżone niebo, wyjątkowa atmosfera, a do tego cudowna muzyka i pyszne smaki. Najbardziej wyczekiwana w łódzkim kalendarzu prestiżowych imprez kulinarno-towarzyskich „Kolacja pod Gwiazdami” odbędzie się 15 czerwca. Każda z działających w Monopolis restauracji przygotowała na ten wieczór wyjątkowe menu. Zapowiada się prawdziwa kulinarna uczta pełna różnorodnych smaków z wielu zakątków świata. Nie zabraknie przysmaków kuchni francuskiej, włoskiej, japońskiej, polskiej i łódzkiej. Warto pokosztować wyjątkowego i niepowtarzalnego menu degustacyjnego. Choć w każdej restauracji będzie inne to z pewnością wszędzie trafimy na wyjątkowe i smaczne dania. Zaproszenia na „Kolację pod gwiazdami” można kupić w restauracjach w Monopolis.

Kolacja to preludium do niezapomnianego muzycznego weekendu. W sobotę, 17 czerwca na scenie w amfiteatrze Monopolis zaśpiewa Kasia Moś. Podczas akustycznego koncertu wokalistce towarzyszyć będą Mateusz Moś grający na skrzypcach oraz Mateusz Kołakowski na instrumentach klawiszowych. Kasia Moś na scenie występuje od 2002 roku, wydała kilka albumów studyjnych, w których eksperymentuje z różnymi gatunkami muzycznymi, w tym popem, rockiem i muzyką elektroniczną. Jej utwory cechują się silnymi melodiami, emocjonalnymi tekstami i potężnym wokalem. Przed kilku laty reprezentowała Polskę podczas 62. Konkursu Piosenki Eurowizji. Angażuje się w wiele inicjatyw charytatywnych i społecznych.

Z kolei w niedzielę, 18 czerwca niebywała uczta dla miłośników jazzu. Tego dnia amfiteatr w Monopolis gościć będzie Michała Urbaniaka, który wystąpi z projektem Organator. Łodzianin Michał Urbaniak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie jazzu. Międzynarodowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor, aranżer, odkrywca młodych talentów, „obywatel świata”. Jeden z pionierów fusion i hip-hop jazzu.

Zapraszamy serdecznie na trzecie urodziny Monopolis pełne wyjątkowych smaków i gwiazd.