Moda

JUSTIN ALEXANDER Mercedes wśród sukni ślubnych!

JUSTIN ALEXANDER Mercedes wśród sukni ślubnych!

Są samochody i jest Mercedes, są suknie ślubne i jest Justin Alexander Signature – najbardziej luksusowa marka z branży ślubnej!

Niewiele miejscowości w Polsce może poszczycić się zdobyciem tej marki na wyłączność. Jednym z nich jest Łódź, gdzie zaszczyt ten przypadł firmie Najna – liderowi w swojej branży, największej łódzkiej grupie salonów ślubnych, firmie z długoletnią tradycją, szczycącą się uznaniem nie tylko w mieście i województwie, ale też w Polsce.

Powiedzieć, że ma się akredytację tego amerykańskiego projektanta, to jakby nic nie powiedzieć! Jej uzyskanie to jak zdobycie wysokiej góry i wymaga spełnienia wielu wymogów – trzeba dysponować odpowiednim know-how, być liderem w danym województwie, cieszyć się wyjątkową renomą i wysoką jakością kontaktów z klientem. Do tego potrzebny jest jeszcze salon o odpowiedniej wielkości i w reprezentacyjnym miejscu, wyspecjalizowana kadra oraz urządzenia o wysokim poziomie innowacyjności.

Każdego roku kolekcje marki Justin Alexander zachwycają swoją odmiennością i świeżością. Zaskakują zastosowanymi tkaninami i zdobieniami, a także określają nowe trendy w modzie ślubnej. Kolekcje oferowane są w różnej kolorystyce i proponowane również na inne okazje.

W sukniach od Justina Alexandra można pójść na bal w wiedeńskiej operze, uczestniczyć w telewizyjnej gali, wziąć ślub w plenerze lub w stylu glamour. Można ją także założyć na studniówkę albo odnowienie przysięgi małżeńskiej. Kolekcje spod znaku Justin Alexander potrafią sprawić, że romantyczne marzenia narzeczonych z całego świata, którzy szukają klasycznych inspiracji rodem z Hollywood, zostaną wreszcie zaspokojone.