Polecamy

Jestem Emocją czyli warsztaty z Anną Samusionek

Jestem Emocją czyli warsztaty z Anną Samusionek

– W trakcie warsztatów pokazuję uczestniczkom, jak z emocji, które często stają się naszym wrogiem, zrobić sojusznika. Jak nie dać im się zdominować i nie pozwolić niszczyć naszego życia – mówi Anna Samusionek, pomysłodawczyni warsztatów.

Spotkanie z Anną Samusionek już 26 października, o 16.30 w Centrum Szkoleniowym Estetic Star – HollyŁódź. Znana warszawska aktorka, poprowadzi spotkanie, którego celem jest pomoc w radzeniu sobie ze stresem.

Podczas warsztatów aktorka, w zabawny sposób, włączając w to ciekawe wspólne ćwiczenia, grane przez siebie scenki i konkursy dla uczestników, pokazuje, co można zrobić, by sobie pomóc zarówno w aspekcie duchowym jak i fizycznym, aby nie stać się zakładnikami np. gniewu, bólu, strachu czy zazdrości. Trwający 1,5 godz. warsztat, nie tylko dla kobiet, pozwala poznać mechanizmy i dowiedzieć się, jak zarządzać swoimi emocjami, aby mimo przeciwności i kataklizmów zachować pozytywne podejście do życia.

– Prezentuję prosty, lecz niezwykle skuteczny, sprawdzony przeze mnie i poparty naukowo „pakiet ratunkowy”, na kryzysowe chwile w życiu – mówi Anna Samusionek.

Po raz pierwszy aktorka zaprezentowała publiczności swój sposób na radzenie sobie ze złymi emocjami trzy lata temu. Metoda zastosowana przez Annę Samusionek, oparta na odgrywaniu emocjonalnych scenek, spotkała się pozytywnym przyjęciem uczestników warsztatów. W efekcie projekt jest realizowany w różnych miejscach w Polsce.

– Stworzyłam półtoragodzinne zajęcia, w trakcie których sprzedaję swój osobisty pakiet poparty naukowymi badaniami dotyczący tego, jak nie dać się zdominować negatywnym emocjom w swoim życiu – mówi Anna Samusionek.

Przy tworzeniu warsztatu „Jestem emocją” aktorka pełniła funkcję scenarzystki, reżyserki oraz prelegentki. Zawarła w nim zarówno wiedzę teoretyczną z zakresu psychologii, jak i praktyczne ćwiczenia dotyczące panowania nad emocjami, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, oraz pozytywnego nastawienia wobec życia. Gwiazda podkreśla, że jako prowadząca tego rodzaju zajęcia jest wiarygodna, ponieważ wszystkie rady i ćwiczenia wypróbowała na sobie.

Anna Samusionek to aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Zadebiutowała w 1997 roku rolą Zosi w filmie „Darmozjad polski”, za którą otrzymała nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Obecnie gra w serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w rolę Ilony – dynamicznej bizneswoman. Prywatnie jest mamą 15-letniej Angeliki.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, zapisać można się na Facebooku i pod numerem telefonu 661 119 900. Uczestnictwo w warsztatach kosztuje 50 zł.