Polecamy

Komicy polubili występy w Zgierzu

Komicy polubili występy w Zgierzu

Mojito Virgin” to najnowszy program Kacpra Rucińskiego, z którym ten popularny komik występuje na polskich scenach. Tym razem zawita do Zgierza, gdzie 21 listopada wystąpi na scenie w hotelu San Remo.

Kacper Ruciński to popularny komik, który zachwyca widzów w całej Polsce. Jego występy cieszą się ogromna popularnością. Sam o sobie mówi: „Jestem stand-upperem. Pochodzę z Malborka. Mieszkam w Gdańsku. Jestem wylewny.” W 2009 i 2010 roku zdobył nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Artysta wie, co chce powiedzieć i robi to w sprytny i inteligentny sposób. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym.

Oprócz stand-upu trudni się także aktorstwem. Dotychczas zagrał m.in. w takich produkcjach jak: 13 sierpnia ’44, Swing i Juliusz. W tym ostatnim filmie jest jednym z jego scenarzystów.

Na scenie artysta często opowiada o swojej żonie. Chociaż stara się chronić swoje życie prywatne, to chętnie żartuje o swoim domu i rodzinie. Komik ma również półtoraroczną córkę.

Kacper Ruciński wystąpi na scenie hotelu San Remo w Zgierzu 21 listopada o godz. 20.00. Hotel San Remo staje się miejscem, w którym polscy stand-uperzy lubią występować. Niecały miesiąc przed Kacprem Rucińskim na hotelowej scenie wystąpił inny komik – Tomek Kołecki. Atmosfera hotelowej sali, widownia mogąca pomieścić ponad 100 osób pozwalają artystom nawiązać fajny kontakt z publicznością.