Podróże

Jak wakacje nad morzem, to koniecznie w Międzywodziu

Jak wakacje nad morzem, to koniecznie w Międzywodziu

Wakacje nad Bałtykiem, to zapewne najlepsze z możliwych rozwiązań tego lata. Szczególnie jeśli możemy je spędzić w pięknym domu położonym na wyspie Wolin w Międzywodziu, oddalonym zaledwie 300 metrów od morza.

Międzywodzie to malownicza miejscowość, atrakcyjnie położona we wschodniej części wyspy Wolin, pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Kamieńskim. Piaszczysta i szeroka plaża, jedna z najładniejszych w Polsce zachęca do kąpieli morskich i słonecznych. Temperatura morskich fal jest tutaj zazwyczaj wyższa niż w innych regionach polskiego wybrzeża. Atrakcje znajdują tu zarówno miłośnicy morza i złotych plaż, jak i sportów wodnych, wędkarstwa i czystych jezior. Zaś bliskość Wolińskiego Parku Narodowego zapewnia piękną przyrodę i czyste powietrze. Woliński Park Narodowy, którego symbolem jest orzeł bielik, to po prostu raj dla miłośników ptaków.

Atrakcyjna okolica

Tu także zobaczymy najwyższe na polskim wybrzeżu nadmorskie klify (góry Gosań i Kawcza) osiągające wysokość do 98 m n.p.m. To najbardziej charakterystyczny element wolińskiego krajobrazu. Przy Zatoce Kamieńskiej cumują niewielkie jachty, można wypożyczyć sprzęt pływający i popłynąć turystycznym stateczkiem w rejs po zalewie. Atrakcji w pobliżu Międzywodzia nie brakuje, więc jeśli pogoda chwilowo nie dopisuje, warto wybrać się na wycieczkę do oddalonego trzy kilometry Dziwnowa, w którym godny polecenia jest park miniatur, Muzeum Rybołówstwa, park linowy i port przy Wybrzeżu Kościuszkowskim.

Natomiast na wschód w niewielkiej odległości od Międzywodzia znajdują się Międzyzdroje ze słynnymi Aleją Gwiazd, Muzeum Figur Woskowych czy molo. Nieco tylko dalej położone jest Świnoujście ze słynną Twierdzą Morską oraz najwyższą nad całym Bałtykiem latarnią. By się tam dostać konieczna będzie przeprawa promem, co samo w sobie może być wspaniałym przeżyciem.

Przepiękny dom, w którym warto spędzić wakacje, położony jest w nowoczesnym kompleksie wypoczynkowo-mieszkalnym Międzywodzie Park, idealnym dla rodzin z dziećmi. Piaszczysta plaża znajduje się zaledwie 300 metrów od domu, a na terenie kompleksu znajduje się zadaszony basen z podgrzewaną wodą, dostępny dla mieszkańców osiedla (za dodatkową opłatą).

Dom w pełni wyposażony

Dwupoziomowy dom ma 96 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, własny taras oraz rozległy, w pełni zaaranżowany ogródek o powierzchni ok. 140 metrów kwadratowych. Działka otoczona jest stylowym, drewnianym ogrodzeniem. Obok domu znajduje się miejsce parkingowe. Dom posiada w pełni wyposażone pomieszczenia z ogrzewaniem podłogowym i elektrycznym oraz kominkiem. W każdej z trzech sypialni znajduje się podwójne łóżko z kompletem pościeli. W salonie stoją dwie rozkładane kanapy. Kuchnia jest w pełni wyposażona, a w łazience znajduje się pralka, suszarka do rozwieszania prania, suszarka do włosów, ręczniki. Do dyspozycji gości jest oczywiście telewizor, dostęp do Wi-Fi, żelazko, odkurzacz, huśtawka ogrodowa, grill. Zapraszamy serdecznie.

e-mail: superdomnadmorzem@wp.pl
tel. 603 868 791
www.superdomnadmorzem.pl
Międzywodzie, ul. Szkolna 17/2