Miejsca

Idealne miejsce na pracę i odpoczynek

Idealne miejsce na pracę i odpoczynek

Obiecana Cafe to wyjątkowe miejsce spotkań na różnych płaszczyznach. Można się tu wybrać na koncert, czy inspirujące spotkanie z przedstawicielami nauki, kultury i sztuki podczas organizowanych rozmów oraz wernisaży. Można tu także zorganizować rodzinne lub biznesowe spotkanie. Kawiarnia pomieścić może nawet 150 gości.

Wnętrze zostało ciekawie zaprojektowane. Dominują fabryczne, łódzkie akcenty, takie jak charakterystyczne ceglane ściany, czy czarne, stalowe schody. Na wejściu wita nas przestronny bar, a wzrok z lewej strony przykuwa obszerna scena, na której odbywają się wspomniane koncerty i spotkania z różnymi twórcami. Na scenie tej w wybrane piątki i soboty koncertują artyści różnych nurtów muzycznych – jazz, rock, pop, czy muzyka alternatywna. Z drugiej strony sali znajduje się pokój zabaw dla dzieci.

Na prawo od baru znajduje się VIProom, który można zarezerwować na formalne lub prywatne spotkanie w spokojnej i cichej atmosferze. Na obszernej antresoli wygodne sofy i fotele zachęcają do codziennych spotkań biznesowych i towarzyskich.

Obiecana Cafe zaprasza już od godz. 8 na pyszne śniadania i kawę specjalnie skomponowaną przez łódzką palarnię Asteria. W lokalu można wybrać swoje ulubione danie spośród ciabatt (kanapek), tostów, chałek, pankejków, zestawów śniadaniowych, sałatek i deserów. Można także zjeść lunch lub kolację w postaci włoskich past. Są również piwa, wina i drinki oraz inne napoje.
Poczujcie sami ten klimat wnętrza i smak wspaniałych dań serwowanych przez Obiecana Cafe.

Łódź, Ogrody Geyera, ul. Piotrkowska 295
tel. 536 503 011
e-mail: kawiarnia@obiecana.pl
www.obiecana.pl
Fb:obiecana.cafe