Miejsca

Hotel San Remo idealny na szkolenia i spotkania firmowe!

Hotel San Remo idealny na szkolenia i spotkania firmowe!

Trzy sale konferencyjne, 76 miejsc noclegowych, restauracja, własny parking – hotel San Remo w Zgierzu koło Łodzi ma wszystko, czego potrzeba, aby zorganizować konferencję, imprezę firmową lub wesele.


Ze względu na lokalizację hotel San Remo w Zgierzu jest doskonałym miejscem dla tych, którzy chcą uniknąć wielkomiejskiego zgiełku i mieć wszędzie blisko. Piętnaście minut do centrum handlowo-rozrywkowego Manufaktura, nieco dłużej zajmuje dojazd do OFF Piotrkowska i niecałe dziesięć minut jest do zjazdu na autostradę.

Szkolenia i imprezy firmowe w San Remo

Osoby poszukujące spokojnego miejsca na spotkanie szkoleniowe lub imprezę firmową, w eleganckich wnętrzach hotelu znajdą przyjazny klimat. Dużo pozytywnej energii wnosi załoga hotelu, która doskonale potrafi zadbać o zadowolenie gości.

– Do każdego gościa podchodzimy indywidualnie – zapewnia Marta Duracz, współwłaścicielka hotelu. – Firmom organizującym szkolenia dla pracowników z różnych rejonów Polski proponujemy dodatkowe rabaty na usługi hotelowe i gastronomiczne. Z chęcią dzielimy się naszym doświadczeniem, planujemy pobyt gości, a jeżeli potrzeba koordynujemy przebieg wydarzeń.

San Remo w sam raz na konferencje

Hotel ma do zaoferowania multimedialną salę konferencyjną doskonale nadającą się do zebrań zarządu, szkoleń, pokazów, spotkań biznesowych oraz bankietów firmowych. Do dyspozycji są również dwie kameralne sale, które idealnie nadają się na organizacje konferencji dla mniejszych grup. Sale są klimatyzowane, posiadają niezależne toalety oraz szatnie. Oddzielone są również od części hotelowej i pomieszczeń ogólnodostępnych. Dzięki temu hotel gwarantuje prywatność i sale na wyłączność. Wystrój hotelu jest utrzymany w jednorodnej kolorystycznie i klasycznej formie z drewnianymi wykończeniami.

Doskonała kuchnia w San Remo

Gościom oferowane są bardzo ładne, przytulne pokoje i eleganckie apartamenty.

– Posiadamy 76 miejsc noclegowych, restaurację oraz salę weselną mogącą pomieścić do 100 osób – mówi Marta Duracz. – Zapewniamy znakomitą kuchnię i niepowtarzalną, rodzinną atmosferę w przytulnych wnętrzach. To miejsce idealnie nadaje się na lunche, uroczyste kolacje, wesela, komunie, chrzciny oraz spotkania biznesowe. Dodatkowo dla gości korzystających z restauracji oferujemy atrakcyjne rabaty na usługi hotelowe. W ofercie hotelu można znaleźć cztery rodzaje pokoi: economy, standard, deluxe i apartament.

Zgierz, ul. Chemików 6
tel. 601 835 705, 42 714 04 77
biuro@sanremo.com.pl
sanremo.com.pl