Polecamy

Holistyczne ścieżki zdrowia

Holistyczne ścieżki zdrowia

Czym jest medycyna integralna, jakie są założenia holistycznego podejścia do zdrowia, jak ważna w naszym życiu jest profilaktyka zdrowotna? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy podczas spotkania autorskiego z Oriną Krajewską, aktorką, instruktorką teatralną, autorką książki „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź.”

Zapraszamy 28 września o godz. 15 do Columna Medica, gdzie holistyczne podejście do zdrowia jest kluczem do regeneracji kompletnej.

Książka „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź.” to rozmowy o holistycznym podejściu do zdrowia i metodach, które wchodzą w skład medycyny integralnej. Rozmówcami są uznani specjaliści, naukowcy i lekarze, którzy opowiadają o zastosowaniu propagowanych przez nich metod w profilaktyce chorób przewlekłych, jak i podczas leczenia, szczególnie w przypadku chorób nowotworowych.

Orina Krajewska jest aktorką, instruktorką teatralną, współzałożycielką i prezesem Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”, działającej na rzecz promocji medycyny integralnej i holistycznej opieki. Orina jest córką Małgosi Braunek.

W trakcie spotkania dowiemy się, czym jest medycyna integralna, jakie są założenia holistycznego podejścia do zdrowia, a także jak ważna w naszym życiu jest profilaktyka zdrowotna.

W cenie biletu (49 zł) każdy uczestnik spotkania otrzyma książkę „Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź.”