Polecamy

Green Cab Taxi rozdaje świąteczne choinki

Green Cab Taxi rozdaje świąteczne choinki

Green Cab, jedna z największych korporacji taksówkarskich w Łodzi wraz ze Szkółką drzew i krzewów Ozdobnych Szczeblewscy z Henrykowskiej 13A w Łodzi w dniach od 16 do 18 grudnia rozdawać będą świąteczne choinki.

Green Cab Taxi od samego początku istnienia stawia na rozwiązania ekologiczne, dlatego akcja polega na przekazaniu drzewek do „adopcji”. Jak to wygląda w praktyce?

– Każdy, kto nie ma ogródka boryka się, co roku z tym samym problemem, co zrobić ze swoim świątecznym drzewkiem po świętach. Znaleźliśmy na to rozwiązanie – mówi Marek Magdziarz, prezes Green Cab Taxi Pan. – Drzewka będą w donicach i dzięki temu nasza zaprzyjaźniona szkółka Szczeblewscy, przechowa je, a po ustaniu zimy posadzi na zielonych terenach Łodzi. Mówimy stop wystawianiu drzewek pod śmietnikami.

Drzewa rozdawane będą w Pasażu Schillera, przy Jarmarku Bożonarodzeniowym w dniach od 16 do 18 grudnia pomiędzy godz. 12 a 15. By je otrzymać trzeba mieć przy sobie paragon potwierdzający kurs Green Cab Taxi.

Przypominamy, że tym razem w wybranych taksówkach Green Cab Taxi znajdziecie też ostatnie wydanie naszego magazynu.

Na tym nie koniec wyjątkowych akcji. Przez cały grudzień można zamówić specjalny kurs ze Świętym Mikołajem. Green Cabowy Mikołaj dostarczy prezenty i przesyłki na terenie całej Łodzi. Taki świąteczny kurs można zamawiać telefonicznie z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Dopłata do kursu to tylko 30 złotych.

Więcej o korporacji na stronie

https://www.green-cab.pl/