Polecamy

Fuzja Łódź rozkręca wakacje

Fuzja Łódź rozkręca wakacje

Fuzja na najbliższy weekend ponownie przygotowała masę bezpłatnych atrakcji, które przypadną do gustu zarówno starszym, jak i najmłodszym mieszkańcom Łodzi i okolic.

W planach znane już i lubiane wydarzenia, jak i wiele nowości. Co dokładnie?

Planszówki, szachy  i rowery w Fuzji

Planszówki, wielka szachownica, boisko do badmintona, ping-pong i trambambule oraz punkt „Książkobranie” – to wszystko czeka w strefie gier i zabaw rodzinnych w Ogrodach Anny przez cały weekend w godz. 10.00-22.00. W godz. 11.00-14.00 planowana jest nauka gry w szachy, a w niedzielę miniturniej pod egidą Łódzkiej Szkoły Szachowej „Krzyś”. W sobotę od 10.00 do 18.00 dostępny będzie też Bike Service, gdzie specjalista bezpłatnie wykona profesjonalny przegląd roweru oraz drobne naprawy. W tych samych godzinach trwać będą też targi wymiany.

Targ wymiany w Fuzji

Targi Wymiany to najnowsza propozycja Fuzji, która ma szansę na stałe wpisać się w wakacyjny repertuar. Na czym polega wydarzenie? Każdy może przynieść nieużywaną już rzecz i wymienić ją na coś innego. Mogą to być ubrania, książki, rośliny, płyty CD lub winylowe oraz wiele innych akcesoriów, które już się znudziły, a komuś innemu mogą się jeszcze przydać. Na miejscu na łodzian będą czekały odpowiednio oznaczone ekspozytory oraz koordynatorzy, którzy pomogą zorganizować wymianę. Wydarzenie zostanie połączone z akcją charytatywną na rzecz łódzkiej Fundacji Niechciane i Zapomniane. Chętnych, którzy będą chcieli wesprzeć zwierzaki, którymi opiekuje się fundacja zapraszamy do przynoszenia nieużywanych, ale zadbanych akcesoriów tj. obroże, smycze, akcesoria do wyczesywania, zabawki dla psów i kotów (nie pluszowe), a także dużych koców czy ręczników oraz podkładów pooperacyjnych.

Warsztaty w Fuzji

To jednak nie wszystko. Sobota upłynie także pod znakiem warsztatów. I to nie byle jakich! O 11.00 i 14.00 odbędą się warsztaty roślinne, które przygotowało „Schronisko dla roślin”. Na chętnych czeka radość tworzenia kul mchowych – kokedama. Kolejną porcję ciekawych zajęć gwarantuje Tartaruga, czyli autorska pracownia tkacka, która proponuje warsztaty włókiennicze. O godzinach 12.00 i 15.00 zarejestrowani wcześniej uczestnicy utkają samodzielnie makatki, które zabiorą do domu, by powiesić je na ścianie. W sobotę Ogrody Anny odwiedzi też studentka łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych – Alicja Tkaczyk. Młoda artystka pokaże, w jaki sposób nadać nieużywanym ubraniom drugie życie w myśl idei upcyklingu. Ostatnią sobotnią atrakcją będzie nocny trening jogi. Zajęcia zaczną się o godz. 20.00 w niezwykłej przestrzeni kotłowni.

Równie ciekawie w Fuzji upłynie niedziela. Jak co tydzień w godz. 10.00-12.00 odbędą się plenerowe warsztaty jogi z Lido Movement Studio, a w samo południe w ramach „Psiej Stacji” zajęcia dla właścicieli i ich psów, podczas których porozmawiamy o emocjach pupili. Niedziela to także okazja na ponowne spotkanie ze „Schroniskiem dla roślin”. Od 10.00 do 18.00 będzie można wymienić się roślinami oraz podpytać specjalistów o to, jak właściwie dbać o kwiaty.

Seanse filmowe w Fuzji

Weekend w Fuzji tradycyjnie zwieńczy seans filmowy. Tym razem zaczniemy wcześniej MINI POLÓWKĄ, czyli kinem dla dzieci. To pierwsza edycja Polówki dedykowanej młodszym łodzianom. Specjalnie dla nich, od godz. 18.30 rozpocznie się film „Tajemniczy ogród” w reżyserii Marca Mundena. Później, jak co tydzień, od 21.00 w historycznej kotłowni odbędzie się projekcja dla dorosłych – „Kafarnaum”, reż. Nadine Labaki.

Zapraszamy! Szczegółowy harmonogram oraz regulamin wydarzeń znajduje się na stronie https://fuzja-echo.pl/fuzjalodz/fuzja-z-latem/fuzja-z-latem-w-ogrodach-anny/

Zapisy na warsztaty prowadzone są drogą mailową. By zagwarantować sobie miejsce, należy pisać na adres kontakt@bepr.pl podając w tytule temat warsztatów, a w treści wiadomości: Imię i nazwisko oraz godzinę wybranych zajęć. Uwaga – obowiązuje limit miejsc.

Ogrody Anny oraz zabytkowa elektrownia Karola Scheiblera zlokalizowane są w Fuzji przy ulicy Milionowej 6a. Tuż obok kompleksu od strony ulicy Milionowej znajdują się dwa oznakowane parkingi, gdzie można pozostawić swój samochód. Na terenie Fuzji zlokalizowane są także stojaki rowerowe.

***

Echo Investment jest największym polskim deweloperem z bogatym doświadczeniem w głównych sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym, biurowym oraz hotelowym. Jako firma współodpowiedzialna za rozwój miast, angażuje się w projekty, które wpisują się w miejską tkankę i ją uzupełniają. Każdy z nich to mądrze i odpowiedzialnie zaprojektowany fragment miasta.

Echo Investment jest notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie już od 1996 roku. Od 2019 roku głównym akcjonariuszem firmy jest węgierski Wing IHC Zrt oraz partnerzy Griffin Real Estate.