Miejsca

Firma H. Skrzydlewska inwestuje w nowe kwiaciarnie

Firma H. Skrzydlewska inwestuje w nowe kwiaciarnie
Kwiatowa mapa Łodzi wzbogaciła się o nowy punkt. Przy ul. Telefonicznej, w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza na Dołach otwarto kolejną kwiaciarnię sieci H. Skrzydlewska.

Tym samym w Łodzi i regionie pod tą znaną marką działa już 39 kwiaciarni i jak zapowiada Witold Skrzydlewski, to jeszcze nie koniec.

Firma H. Skrzydlewska skutecznie rozwija swoją sieć kwiaciarni i rozbudowuje swoje kwiatowe imperium. Mijający rok należy pod tym względem do wyjątkowych. We wrześniu rozpoczęła kwiaciarnia na stadionie żużlowym w Łodzi.

Kilka miesięcy wcześniej otwarto cały kompleks kwiatowo-pogrzebowy w Łowiczu, a jeszcze wcześniej piękne bukiety, wiązanki i wieńce zaoferowała kwiaciarnia przy ul. Ogrodowej.

Firma H. Skrzydlewska ma już 39 punktów, które tworzą  największą w Polsce sieć kwiaciarni. – Nowe kwiaciarnie otwieramy po to, aby nasi klienci mieli do nich jak najszerszy dostęp. Rozwój firmy jest bardzo ważny, dlatego inwestujemy pomimo trwającej pandemii – mówi Witold Skrzydlewski, właściciel firmy H. Skrzydlewska.

W zakresie inwestycji Witold Skrzydlewski, nie powiedział  jeszcze ostatniego słowa i wkrótce zamierza zacząć budowę kolejnej kwiaciarni. Warto także dodać, że niedawno zakończyła się rozbudowa oddziału w Głownie, a obok siedziby głównej firmy, przy ulicy Dziewiarskiej, rozpoczęto budowę centralnego magazynu. Oddanie kilku tysięcy metrów powierzchni magazynowej planowane jest za kilka miesięcy.