Wydarzenia

Festiwal Świadomego Rozwoju

Festiwal Świadomego Rozwoju

Hutchinson Institute po raz kolejny organizuje kongres skierowany do osób działających w branży HR. Tegoroczna edycja – Festiwal Świadomego Rozwoju skierowany jest dla wszystkich zorientowanych na najnowszy trend – na autentyczność.

 

Wysoki poziom odporności psychicznej pozwala nam zachować spokój i dystans psychiczny, koncentrować się na działaniach zarówno w domu jak i w pracy.

Czy zatem wyzwania emocjonalne nie powinny być w pakiecie z wyzwaniami managerskimi? Czy procesy rozwojowe w świadomych firmach powinny skupiać się tylko na technikach, metodach, gotowych do wdrożenia instrukcjach, czy na autentycznym procesie w podążaniu za właściwym rozwiązaniem?

Procesy rozwojowe Hutchinson Institute sięgają do doświadczeń, przyglądając się przy tym wymaganiom otoczenia i wyzwaniom wynikającym z nowych zadań. Trener jest doradcą w procesie rozwoju. Uczestnicy wspólnie z ekspertem poznają i wypracowują pomysły na konstruktywne zachowania wspierające szereg obszarów interpersonalnych takich jak: komunikację, zmianę i współpracę, odpowiedzialność. I na takie właśnie warsztaty zapraszamy Cię podczas Festiwalu Świadomego Rozwoju.

Co? – HR Genius – Festiwal Świadomego Rozwoju

Kiedy? – 11 maja 2023 r.

Gdzie? – Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna, ul. Tymienieckiego 22G w Łodzi

Info: www.hutchinson.org.pl

Festiwal Świadomego Rozwoju skierowany jest dla wszystkich zorientowanych na najnowszy trend – na autentyczność.

Na naszych Gości czekają ciekawe i inspirujące prelekcje, praktyczne – pełne wiedzy, ale jednocześnie bliskie sercu warsztaty. Podczas Festiwalu spotkasz się sam ze sobą. Spotkasz się ze swoim umysłem, ale również ciałem. Pomożemy Ci zrozumieć, dlaczego warto żyć w świadomości z samym sobą. Dlaczego pełne życie, oddychanie pełną piersią wpływa na każdy aspekt Twojego życia.

Porozmawiamy o tym, dlaczego autentyczność to jedyny słuszny wybór dzisiaj i w najbliższej (jak również dalszej) przyszłości.

Wierzymy, że po spotkaniu z nami staniesz się bardziej świadomy roli zaufania w organizacji. Chcemy zainspirować Cię do myślenia nie tylko o celu, lecz także o sposobach dojścia do celu. Wiemy, że postawa otwartości, zaufania i uczciwości wspiera pracę każdej organizacji i każdej jednostki.