Polecamy

Festiwal komiksu i gier w Łodzi

Festiwal komiksu i gier w Łodzi

Wejdź do fantastycznego świata rysunku. 29. Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, to wydarzenie, którego żaden entuzjasta współczesnej pop kultury nie może przegapić.

W najbliższy weekend, 14-16 września, odbędzie się 29. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi. Co roku impreza przyciąga tłumy zainteresowanych – w ubiegłym roku festiwal odwiedziło ponad 20 tys. osób.

Bogaty program festiwalu podzielony jest na sześć stref, m.in.: komiksu, gier, manga corner czy cosplay. Dla uczestników przygotowano także szeroką gamę wystaw i warsztatów oraz konkursy. W strefie targowej zaprezentuje się aż 93 wystawców. Jak co roku, również podczas tegorocznej edycji miłośnicy Gwiezdnych Wojen będą mogli wziąć udział w atrakcjach z Bloku Star Wars.

Prawdziwą gratką dla fanów komiksu będzie możliwość spotkania rysowników legendarnej postaci Batmana –  Briana Azarello, Mikela Janin i Petera Milligana. Gościem tegorocznej edycji będzie także André Lima Araújo, pracujący w Marvel Comics, dla którego stworzył już kilka tytułów. Nie zabraknie również naszych rodzimych twórców.

Szczegółowe informacje dotyczące cen biletów i programu znajdą się na oficjalnej stronie komiksfestiwal.com