Polecamy

EchoConnect na IFE

EchoConnect na IFE

Ponad 400 studentów Centrum Kształcenia Międzynarodowego IFE Politechniki Łódzkiej wzięło udział w spotkaniach z wyjątkowymi osobami ze świata sztuki, muzyki, sportu i biznesu – Adamem Kszczotem, Reni Jusis, Maciejem Gołyźniakiem, Karolem Bieleckim.

Echo Investment wraz z Politechniką Łódzką i Międzynarodowym Festiwalem Producentów Muzycznych Soundedit zorganizowało wyjątkowe spotkanie ludzi biznesu, sztuki i sportu ze studentami Centrum Kształcenia Międzynarodowego IFE PŁ. Tegoroczna impreza EchoConnect była częścią Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit – jedynej na świecie imprezy skierowanej do producentów muzycznych.

– Jesteśmy przekonani, że przyszli liderzy muszą być wszechstronni, kreatywni i otwarci na inne dziedziny życia. Stąd pomysł na zebranie wybitnych przedstawicieli sportu, sztuki i biznesu, których łączy otwartość na cudze doświadczenia, umiejętność wychodzenia poza swoją specjalizację, czy też nieustanna chęć sięgania po najbardziej szalone pomysły. Podzielili się oni ze studentami swoimi przemyśleniami na temat przywództwa, sukcesu czy źródeł inspiracji – mówi Waldemar Olbryk, członek zarządu Echo Investment.

– Soundedit to oczywiście przede wszystkim muzyka, ale również, już po raz drugi, cykl wyjątkowych spotkań, warsztatów i paneli EchoConnect, skierowanych do studentów. Cieszymy się, że kolejny raz mieliśmy przyjemność współorganizować z Echo Investment ten wyjątkowy projekt – dodał Maciej Werk, dyrektor festiwalu. 

W czasie EchoConnect studenci mogli poznać i posłuchać m.in. wokalistki i kompozytorki Reni Jusis, psycholożki sportowej Katarzyny Selwant, lekkoatlety Adama Kszczota, dyrektora generalnego wytwórni Kayax – Tomika Grewińskiego, szczypiornisty Karola Bieleckiego, twórcy okładek płyt winylowych – Jo Mirowskiego, curlingowca Łukasza Janczara, punkowego wokalisty Johna Robba, perkusisty Macieja Gołyźniaka i wielu innych przedstawicieli świata muzyki, sportu, nauki i biznesu.

– Cieszymy się, że Politechnika Łódzka po raz pierwszy była gospodarzem i współorganizatorem tego wyjątkowego wydarzenia. Nasi studenci to kreatywni, młodzi ludzie, którzy poszukują – i znajdują – inspiracje nie tylko w czystej technice. Myślę, że warsztaty EchoConnect były niezwykle atrakcyjne dla przyszłych liderów, których kształcimy w IFE – mówi rektor Politechniki Łódzkiej, prof. dr hab. inż. Sławomir Wiak.

Cztery inspirujące panele to cztery godziny rozmów w wyjątkowym gronie o myśleniu krótko i długoterminowym, znaczeniu zespołowości w biznesie, muzyce i sporcie, postrzeganiu kreatywności oraz źródłach jej inspiracji a także szukanie odpowiedzi na pytanie o osobistą definicję sukcesu.

Jednocześnie studenci mogli wziąć udział w wyjątkowych warsztatach na temat umiejętności budowania strategii na przykładzie curlingu oraz myślenia o produkcie poprzez pryzmat jego designu.

Partnerami wydarzenia były firmy takie jak: ABB, Bi.Ma. Biliński Production, Curling Łódź, Dconsult, Fujitsu, Inwedo, Klientocentryczni, Niepubliczna Szkoła Baletowa w Łodzi, Samsung oraz Signify, które podzielają wyznawane przez Echo Investment wartości, głęboko wierząc, że sukces jest zasługą pracy zespołowej, transferu wiedzy oraz transparentnej komunikacji.

Więcej informacji: http://echoconnect.pl