Raporty

Dzieńdobry: wyjątkowo i komfortowo!

Dzieńdobry: wyjątkowo i komfortowo!

Oryginalność produktów, niepowtarzalne wzory, limitowana liczba – to wszystko powoduje, że klienci sklepu Dzieńdobry, który mieści się w OFF Piotrkowska, mogą poczuć się wyjątkowo.

To ciekawe miejsce stworzyli Jaśmina Parkita i Norbert Serafin. Jaśmina z wykształcenia jest graficzką i projektantką tkanin, a Norbert operatorem kamery.

Lokalna produkcja jest jednym z priorytetów marki, dlatego wszystko powstaje w obrębie Łodzi – począwszy od suwaków czy guzików, przez produkcję dzianin i ich druk, skończywszy na szyciu. Od zeszłego roku Dzieńdobry powiększyło się o własną szwalnię i krojownię, dzięki czemu jeszcze bardziej czują się częścią łódzkiej tradycji włókienniczej.

Poza tym to, co ważne dla właścicieli, to przyjazne relacje, zaczynając od producentów dzianin, drukarzy, krojczych, szwaczki oczywiście po Klientów. Współpracują z małymi, często nawet jednoosobowymi zakładami i manufakturami.

Ubrań, jakie można kupić w Dzieńdobry nie znajdziecie nigdzie indziej, a to za sprawą wyjątkowych wzorów na tkaninach, które projektuje Jaśmina. Z tych wzorzystych materiałów powstają nie tylko klasyczne w formie ubrania dla pań i panów oraz dzieci, akcesoria takie jak torby, plecaki, pokrowce na laptop czy maty do jogi, ale także produkty dla domu takie jak poduszki, pościele, zasłony, tapety a ostatnio nawet i meble. Zajrzyjcie do tego kolorowego świata!

OFF Piotrkowska
Łódź ul. Piotrkowska 138/140
tel. 533 400 785
e-mail: off@dziendobrysklep.com
www.dziendobrysklep.com