Polecamy

Dr Misio w Wytwórni już 13 grudnia!

Dr Misio w Wytwórni już 13 grudnia!

Po fantastycznie przyjętym koncercie jesienią 2017 roku, Dr Misio wraca do Łodzi! Po raz drugi pojawi się w Wytwórni 13 grudnia. Jeżeli lubicie ostrego rock&rolla, mocne brzmienie i dobre teksty, to warto kupić bilety!

Dr Misio to męska załoga pod wodzą Arkadiusza Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, scenarzysty i reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka” czy „Wołyń”).


Dr Misio gra ostrego rock&roll’a. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, a także brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt. „Młodzi” i „Pogo”, których producentem jest doskonale znany w środowisku rockowym Olaf Deriglasoff, a najbardziej charakterystycznymi utworami są „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster” czy „Pogo”. Grupa zagrała niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce – od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe i festiwale (Jarocin, Woodstock).

Wiosną 2017 roku ukazał się trzeci album zespołu zatytułowany „Zmartwychwstaniemy”, której producentem jest Kuba Galiński, znany z produkcji płyt dla takich artystów, jak grupa HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz. Płytę tę promował utwór „Pismo”, do którego teledysk został nakręcony przez Wojtka Smarzowskiego.

 

Organizator: Wytwórnia
Bilety w przedsprzedaży:
45 zł z kartą zniżkową / 50 zł bez karty zniżkowej. Bilety w dniu koncertu: 50 zł z kartą zniżkową / 55 zł bez karty zniżkowej.