Miejsca

Dowborczyków 18: inspirujące miejsce w zabytkowym obiekcie

Dowborczyków 18: inspirujące miejsce w zabytkowym obiekcie

Niepowtarzalne wnętrza w zabytkowym budynku dawnej fabryki przędzy Teodora Meyerhoffa przy Dowborczyków 18, to doskonałe miejsce na biuro dla każdej firmy. Praca w ŁÓDŹ.WORK będzie czystą przyjemnością!

W centrum Łodzi, na terenach XIX-wiecznych Zakładów Graficznych i wcześniejszej fabryki przędzy Teodora Meyerhoffa, przy ulicy Dowborczyków 18, powstaje nowatorski w skali regionu, wielofunkcyjny kompleks biurowy – ŁÓDŹ.WORK. Zamysł rewitalizacji zabytkowych budynków, w połączeniu z nowoczesnymi segmentami, stanowi przedłużenie konceptu Nowego Centrum Łodzi. Kompleks ŁÓDŹ.WORK tworzy nowe standardy pracy, zarówno dla dużych firm jak i małych, oferując połączenie przestrzeni biurowej z coworkingową. Typowe powierzchnie biurowe zajmą trzy wyższe kondygnacje dawnej hali fabrycznej. Biura będzie można aranżować w dowolny sposób, w zależności od specyfiki firmy i preferencji sposobu pracy. Na parterze budynku urządzona zostanie strefa coworkingowa.

To idealna przestrzeń do pracy dla freelancerów, start-upów, młodych firm. Z pewnością będzie tu można nawiązać znajomości biznesowe, pozwalające rozwinąć własne pomysły i poszerzyć portfolio kontrahentów. Oczywiście nie zabraknie miejsc parkingowych, stojaków na rowery, miejsca na chwilę relaksu na świeżym powietrzu i stacji do ładowania samochodów elektrycznych, a w przyszłości miejsca na małą gastronomię. ŁÓDŹ.WORK gotowy będzie w drugiej połowie 2019 roku, ale już dziś warto zainteresować się powierzchnią pod nowe biuro, bo na przykład stare jest zbyt ciasne i nie daje możliwości rozwoju?

Inwestorem jest firma OKAM CAPITAL, która zrealizowała wiele projektów mieszkaniowych w Polsce, Izraelu i na Cyprze, a w jej portfolio znajduje się Piotrkowska 217. Firma zrealizowała m.in. projekty InCity na Woli, Mokkę i Vistę na Mokotowie oraz Arlet House na Ochocie w Warszawie. Sprzedaje apartamenty w stolicy: Żoli Żoli na Żoliborzu i Bohemy – Strefa Praga na Pradze oraz w Katowicach: Dom w Dolinie Trzech Stawów.

Pod koniec września wmurowano kamień węgielny pod inwestycję. Akt erekcyjny podpisali prezydent Hanna Zdanowska i Arie Koren, prezes Okam Capital
ŁÓDŹ.WORK
Łódź, ul. Dowborczyków 18
tel. 725 940 945
www.lodzwork.pl
e-mail: lodz.work@okam.pl
fb: Łódź.Work
instagram: lodz_work