Polecamy

DoubleTree by Hilton Łódź gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

DoubleTree by Hilton Łódź gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Właśnie wystartowały charytatywne aukcje DoubleTree by Hilton Łódź na rzecz WOŚP. W pierwszej z nich można zdobyć 2 bilety VIP na koncert Pawła Domagały, w drugiej na występ zespołu KULT, które odbędą się już wkrótce w Klubie Wytwórnia.

Hotel do każdego pakietu biletów zapewnia dodatkowo powitalny drink w Golden Bar, płytę z autografem każdego z wokalistów, możliwość zajrzenia za kulisy klubu i wspólne zdjęcie z artystami, a także nocleg dla dwóch osób ze śniadaniem po koncercie. Licytacja trwa od 7 do 18 stycznia 2019. Wylicytowana kwota zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zostanie przeznaczona na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Możliwość licytowania biletów to nie lada gratka dla fanów Pawła Domagały i zespołu KULT. Bilety na koncert Pawła Domagały w ramach trasy 1984 TOUR cz.2 rozeszły się w mgnieniu oka i od dłuższego czasu są niedostępne w regularnej sprzedaży. Artysta zagra w Wytwórni 27 stycznia 2019 r. o godz. 19:00. Osoba, która wykaże się największą hojnością, zasiądzie w pierwszym rzędzie. Kazik Staszewski zagra w Wytwórni 1 lutego 2019 r. „bez prądu” w ramach trasy Kult Akustik 2019. Poza możliwością zapewnienia sobie niezwykłych przeżyć artystycznych, zwycięzca aukcji przede wszystkim wspiera małych pacjentów szpitali, więc radość z udziału w koncercie i pakietu pobytowego w DoubleTree by Hilton Łódź powinna być znacznie większa.

– To już kolejny rok z rzędu, w którym gramy z Orkiestrą. W ubiegłym roku licytowane były dwie wejściówki VIP na koncert zespołu Perfect Akustycznie. Ich wartość osiągnęła 5100 zł. W tym roku liczymy na jeszcze więcej, gdyż do biletów i możliwości spotkania z artystami postanowiliśmy dołożyć dla zwycięzcy licytacji nocleg w naszym hotelu wraz ze śniadaniem – informuje Marta Wróblewska, PR & Marketing Manager DoubleTree by Hilton Łódź.

Cena wyjściowa każdego z pakietów to 500 zł. Licytować je można na stronie internetowej Aukcji WOŚP.
Bilety na koncert Pawła Domagały:

2 bilety VIP na koncert Pawła Domagały

Bilety na koncert Kultu: 2 bilety VIP na koncert Kult Akustik