Motoryzacja

Dacia Duster: SUV stworzony do wakacyjnych przygód

Dacia Duster: SUV stworzony do wakacyjnych przygód

Dacia Duster od lat cieszy niesłabnącą popularnością. W ostatnich miesiącach jest najlepiej sprzedającym się modelem wśród klientów indywidualnych. Można ją kupić w Łodzi w trzech salonach firmy JASZPOL. Teraz czekają tam na klientów wyjątkowe okazje.

Samochody marki Dacia cieszą się dużą popularnością w naszych salonach. Najlepiej sprzedającym się modelem jest oczywiście Duster, który kolejny rok z rzędu pozostaje liderem segmentu SUV i jest najchętniej wybieranym autem przez klientów indywidualnych. Co 20 klient indywidualny kupujący samochód na rynku polskim jeździ Dusterem. Ten model jest jednocześnie czwartym najpopularniejszym samochodem na polskim rynku – mówi Beata Cyrulińska, Kierownik Działu Marketingu w firmie JASZPOL.

– Duster doskonale sprawdza się jako auto rodzinne, które zdaje egzamin zarówno w codziennym użytkowaniu, ale także podczas wypadu za miasto. Docenią je w szczególnie ci, którzy mają świadomość, że kupują auto dla siebie, a nie po to, by wzbudzić podziw sąsiadów. Niezawodna konstrukcja Dustera sprawia, że
auto zasłużenie od lat cieszy się niesłabnącą popularnością – dodaje Tomasz Krakowiak, Dyrektor Sprzedaży w firmie JASZPOL.

Dacia Duster to samochód w najczystszej postaci. Nie przeładowany elektroniką, ani zbędnym wyposażeniem. Samochód, który niczego nie udaje, a wszystko co oferuje – jest prawdziwe. Kawał solidnego auta, którym można sprawnie poruszać się po mieście, nie boi się autostrady a w teren wjedzie z prawdziwą przyjemnością. Odważnie pokona wysokie krawężniki, nie zauważy dziur w jezdni, da kierowcy sporo frajdy z jazdy. Zaskoczy dynamiką na światłach. W sam raz na wakacyjne podróże. Najtańsze wersje zaczynają się już od 42.900 zł, więc nie ma się co dziwić, że auto to bije rekordy popularności.

Co decyduje o takiej popularności?

Nie tylko bezkonkurencyjna cena ma tutaj znaczenie. Samochód ten ma swój własny styl, który zdecydowanie może się podobać. Muskularne nadkola, LED-owe światła, szeroka osłona chłodnicy, zawadiacko zaprojektowany przedni zderzak naprawdę robią świetne pierwsze wrażenie. A wysoko uniesione nadwozie i relingi na dachu dodają podróżniczego sznytu. Duster na parkingu prezentuje się świetnie i nie musi się wstydzić wyżej pozycjonowanych konkurentów.

Dzięki swojemu przestronnemu wnętrzu i licznym schowkom Dacia Duster sprawia, że podróże są przyjemne w każdym terenie. Dysponuje 28,6 litrami schowków rozmieszczonych w całej kabinie, w tym szufladą o pojemności 2,7 litra umieszczoną pod fotelem pasażera z przodu. Objętość bagażnika wynosi: 445 dm3 w wersji 4X2 i 379 dm3 w wersji 4X4. O komforcie podróży decyduje też bez wątpienia automatyczna klimatyzacja. Pięć nawiewów (3 centralne i 2 boczne) zapewnia optymalne rozprowadzenie chłodnego lub ciepłego powietrza w kabinie.

W samochodzie oferowany jest bezkluczykowy system dostępu i uruchamiania silnika. Ta wypróbowana technologia jest stosowana w samochodach Grupy Renault od wielu lat. Prosty w użyciu system automatycznie odblokowuje zamki wszystkich drzwi po zbliżeniu się kierowcy do samochodu i zamyka je, gdy się oddali. Duster ma również system kontroli martwego pola. Cztery czujniki ultradźwiękowe rozmieszczone w czterech rogach nadwozia wykrywają obecność samochodów (motocykli lub pojazdów ciężarowych), które znajdują się z tyłu lub obok samochodu. A układ elektrycznego wspomagania kierownicy ułatwia manewry w ruchu miejskim, jak i podczas jazdy w terenie.

Duster w specjalnej ofercie

Samochód wyposażono także w system Multiview Camera składający się z czterech kamer (1 czołowa, 2 boczne i 1 z tyłu pojazdu). Dzięki nim kierowca może obserwować otoczenie samochodu i wykonywać manewry w terenie w poczuciu bezpieczeństwa. Wyposażenie jest również praktyczne w codziennej eksploatacji i ułatwia manewry parkowania. System uaktywnia się automatycznie po włączeniu wstecznego biegu. Pomocne w pokonywaniu trudnego terenu okażą się zapewne – system kontroli zjazdu ze wzniesienia (Hill Descent Control) uzupełniony o system wspomagania ruszania pod górę (Hill Start Assist). Duster został zaprojektowany tak, aby radzić sobie na wszelkiego rodzaju drogach i szlakach, dał się poznać jako samochód niezawodny zarówno w wersji 4×2, jak i 4×4. Jego zwrotność i zdolność pokonywania wzniesień zostały poddane ciężkiej próbie podczas wielu światowej rangi wyścigów i rajdów: Trophée Andros we Francji, Rajdu Gazel w Maroku, wyścigu Pikes Peak International Hill Climb w USA i Rajdu Dakar.

– Czas więc wyruszyć Dusterem w wakacyjną podróż. Szczególnie teraz, gdy w salonach firmy Jaszpol czekają jeszcze okazyjne roczniki 2019. Decydując się na zakup, otrzymamy rabat w wysokości 3000 zł, cztery lata gwarancji gratis, cztery lata bezpłatnych przeglądów serwisowych zgodnych z programem producenta, a także pełen pakiet ubezpieczenia AC, OC, NNW, Assistance za 1,9% – mówi Doradca Handlowy Krzysztof Nowak z salonu Jaszpol w Zgierzu.

A szczęśliwi już posiadacze Dusterów przed podróżą mogą skorzystać z letniej kontroli Dacii. Koszt niewielki, bo jedynie 49 zł, a sprawdzonych zostanie aż osiemnaście parametrów mających wpływ na poziom bezpieczeństwa. Sprawdzeniu podlegają m.in. hamulce, elementy zawieszenia, stan i ciśnienie w oponach, klimatyzacja, poziom oleju, szczelność układu chłodzenia.

Aby otrzymać ofertę na wymarzonego Dustera można: napisać: https://dacia.jaszpol.pl/wyslij-wiadomosc.html umówić się na wideoprezentację https://dacia.jaszpol.pl/wideoprezentacja.
htmls zadzwonić: tel. 42 612 12 22 i oczywiście odwiedzić salony firmy Jaszpol: Zgierz ul. Łódzka 28 / Łódź ul. Brukowa 2, ul. Przybyszewskiego 176 www.jaszpol.pl, tel. 42 612 12 22