Polecamy

Czwartek na czacie z prezesem ŁSSE

Czwartek na czacie z prezesem ŁSSE

Marek Michalik, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej będzie gościem kolejnego spotkania z cyklu #Czwartek na Czacie #Czat z Ekspertem organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

W czwartek 28 maja o godzinie 11 na stronie https://biznes.lodzkie.pl/ rozpocznie się czat z Prezesem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pytania będzie można zadawać na żywo do godziny 13 klikając w czat, który będzie w prawym dolnym rogu na stronie https://biznes.lodzkie.pl/. Pytania można także zadawać już dziś, wysyłając maila na adres czat@sse.lodz.pl.

Będzie to 8. spotkanie z cyklu #Czwartek na Czacie #Czat z Ekspertem organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Temat czatu: „Zwolnienie inwestorów z podatku dochodowego, bony dla MŚP i wsparcie start-upów”

To bardzo dobra okazja dla przedsiębiorców, by zadać pytania o działalność łódzkiej strefy. Będziemy chcieli poruszyć między innymi takie tematy jak:

✅ zwolnieniu z podatku dochodowego dla firm inwestujących w ŁSSE,
✅ Strefie Wsparcia – narzędziach i programach pomocowych dla firm,
✅ programie Startup Spark – wsparcie finansowe dla startupów na tworzenie innowacji.
✅ Strefie RozwoYou – 80% dofinansowania do szkoleń, warsztatów, studiów itp. – zajęć pozwalających rozwijać się pracownikom firm z sektora MŚP.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna działa w trzech województwach: łódzkim, mazowieckim i wielkopolskim. Jest częścią Polskiej Strefy Inwestycji – która pozwala inwestować na dowolnej nieruchomości i ubiegać się o zwolnienie w podatku dochodowym. Zmiana przepisów z 2018 roku otworzyła jeszcze bardziej specjalne strefy ekonomiczne na firmy z sektora MŚP. To właśnie małe i średnie firmy mogą liczyć na większe zwolnienie z podatku niż duże firmy, nawet do 55% wartości inwestycji. Świetna lokalizacja, ulgi podatkowe, bogate tradycje przemysłowe, daleko idąca pomoc merytoryczna we wdrażaniu procesu inwestycyjnego sprawiają, że ŁSSE jest idealnym miejscem dla inwestorów zainteresowanych rozwijaniem swojej działalności. ŁSSE wpiera także projekty realizowane przez małe i średnie przedsiębiorstwa, dofinansowuje szkolenia, warsztaty, studia dla pracowników, a także wspiera startupy.

KIEDY: czwartek, 28 maja, ⏰ w godz. 11:00-13:00
GDZIE: www.biznes.lodzkie.pl ( Messenger w prawym dolnym rogu strony)

WAŻNE! Istnieje możliwość zadawania pytań również mailowo już od dziś, pisząc na adres: czat@sse.lodz.pl