Moda

Czas na zmianę WIZERUNKU…

Czas na zmianę WIZERUNKU…

Druga odsłona projektu „Wyraź siebie wizerunkiem” należy do Agnieszki, kobiety niezwykle interesującej, odrobinę tajemniczej, z bardzo ciekawym wnętrzem.

Nasze pierwsze spotkanie miało trwać około 90 minut… kilka pytań, dwie wybrane stylizacje i gotowe. A tymczasem przerodziło się w kilkugodzinną rozmowę, dialog dwóch dusz, wspólną podróż, do której to Agnieszka mnie zaprosiła, opowiadając o swojej pasji.

Pasji jaką jest poznawanie świata, doświadczanie go i zatrzymywanie tych ulotnych chwil w kadrze. Bo nasza bohaterka nigdy nie podróżuje sama, ma wiernego towarzysza, z którym odnoszę wrażenie, że jest połączona niewidzialną nicią porozumienia. To aparat fotograficzny, inny i niezwykły, bo jest jak prawdziwy przyjaciel. „To z nim dzielę wszelkie swoje obserwacje. Czasami ja widzę coś lepiej, piękniej i pełniej, a czasami on. Razem przemierzamy sobie światy: od tych pustynnych, piekących wargi po te lodowe, smagające wiatrem poliki” – pisze Agnieszka.

Tym razem jednak Aga postanowiła stanąć po drugiej stronie obiektywu, zamienić wygodną odzież i sandały podróżnika na coś bardziej wykwintnego oraz kobiecego. Spędziłam kilka godzin przed komputerem oglądając na blogu podróżniczym naszej bohaterki tysiące „fotograficznych momentów zabranych w podróżowaniu”. Mając wrażenie, że już wiem jak będą wyglądały stylizacje, po kilku kolejnych zdjęciach zmieniałam zdanie.

Agnieszka stawała się dla mnie inspiracją, natchnieniem do kolejnych projektów… nie radziłam sobie z nawałnicą myśli, nie mogłam skupić się na tym jednym zadaniu. Widziałam w niej kobietę naturalną i zmysłową, subtelną i srogą, delikatną i silną jednocześnie. Kobietę o tysiącu twarzach… Nadszedł ten dzień – dwie stylizacje podkreślające ciepło kobiecości, z nutą mrocznej, chłodnej hrabiny w scenerii mroźnego, zimowego dnia. To połączenie dwóch światów – „pustynnych, piekących wargi po te lodowate, smagające wiatrem policzki…” Agnieszko – dziękuję za inspiracje i piękno.

Stylizacje: Adriana Jabłońska – trener wizerunku, właściciel T POINT Concept Store Łódź;
wizaż: Monika Wiosna-Sobolewska, WiosnaSpa (www.wiosnaspa.pl);
w obiektywie: Beata Oleksiewicz, Foty Beaty l

Pełną fotorelację z projektu „Wyraź siebie wizerunkiem” można zobaczyć na t-point.com.pl, a zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym adriana.jablonska@t-point.com.pl