Raporty

Chleb i sztuka, czyli artystyczne smaki

Chleb i sztuka, czyli artystyczne smaki

Czy wyobrażacie sobie lepsze połączenie od piekarni, kawiarni i bistro w jednym miejscu? W Drukarni Skład Wina & Chleba w Łodzi znajdziecie właśnie takie trio.

 

Na oczach gości wypiekane jest świeżutkie i wyjątkowo smaczne pieczywo, które wykorzystywane jest w daniach, które znajdują się w karcie. I nie jest to żadna podróbka chleba, jakich pełno w marketach.

Chleb w Drukarni wypiekany jest od podstaw, na zakwasie, z ziarnami – na jaki macie ochotę. Warto zakupić trochę na później do domu. W autorskim menu znajdziecie różnorodne i ciekawe potrawy z różnych stron świata. Jest curry, makarony i PIDA – która może być alternatywą dla pizzy.

Możecie wybrać również coś z codziennych propozycji śniadaniowych czy lunchowych. Oczywiście nie brakuje win na każdą okazję, których rodzaje są cyklicznie zmieniane. Drukarnia Skład Wina & Chleba to nie tylko artystyczne smaki gości tutaj sztuka nie tylko kulinarna. Cyklicznie organizowane są wystawy, Drukarnia współpracuje z galerią Officyna (www.officyna.eu).

A o tym, czy rzeczywiście jest pysznie, artystycznie i klimatycznie musicie przekonać się sami!

OFF Piotrkowska
Łódź, ul. Roosvelta 10A
tel. 507 808 295
e-mail: skladwinaichleba@onet.pl
FB: DrukarniaSkladWinaChleba
www.winoichleb.com