Architektura

Jak w centrum, to tylko przy Struga 62

Jak w centrum, to tylko przy Struga 62

Potrzebujesz niedrogiego i niedużego apartamentu w centrum miasta. Zapewne zainteresuje Cię inwestycja realizowana przy ul. Struga 62 w Łodzi.

Na dwóch sąsiadujących ze sobą działkach firma PBP Apartamenty buduje tu wyjątkowo elegancki pięciokondygnacyjny budynek, którego elewacje ozdobiono kamieniem i drewnem, a także muralem z podobizną Andrzeja Struga.

Parter zajmie oczywiście wielostanowiskowy garaż podziemny z dwoma wjazdami, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz dwa lokale użytkowe. Miejsca parkingowe dla rowerów i wózków dziecięcych znajdą się na klatce schodowej. Windę dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na czterech kondygnacjach zaplanowano 50 mieszkań wysokich na 2,7 m o metrażu od 29 do 69 mkw. Jeśli ktoś ma ochotę na więcej, bez problemu może połączyć ze sobą dwa, lub kilka lokali. Każde z mieszkań ma duże okna, gwarantujące dobre oświetlenie oraz przestronne tarasy i loggie zapewniające komfort relaksu na zewnątrz. Zrelaksować będzie się też można we wspólnym ogródku na tyłach budynku. Warto podkreślić, że w większości lokali znajdują się widne aneksy kuchenne, umożliwiające całkowite wyodrębnienie pomieszczenia, a okna od strony ulicy są dodatkowo wyciszone.

Budynek przy ul. Struga 62 znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie szkół i obiektów sportowo-rekreacyjnych. Dodatkowo bliskość infrastruktury handlowo-usługowej oraz terenów zielonych sprawia, że kameralny obiekt zlokalizowany w pobliżu zieleni wpisuje się idealnie w klimat wielkiego miasta.

Inwestycja ma być gotowa w drugim kwartale przyszłego roku, a promocyjne ceny zaczynają się od 4700 zł za mkw.