Biznes

Centrum Handlowe „Nowa Górna” w Łodzi

Centrum Handlowe „Nowa Górna” w Łodzi

Łódź jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Miasto z bogatą historią wyrosło w przeciągu stuleci z małego miasteczka wiejskiego w wielki ośrodek przemysłowy. Dziewiętnastowieczny rozkwit fabryk spowodował, że do Łodzi zaczęły napływać rzesze ludzi z całego kraju, a nawet z okolicznych państw.

Stan ten mimo kilku wojen utrzymuje się po dziś dzień. Łódź jest pięknym miastem z ponad 600 000 mieszkańcami. Kolejne dziesiątki tysięcy dojeżdża do miasta w celach służbowych lub rekreacyjnych. Stan ten powoduje, że popyt na ośrodki rekreacyjne, nowe sklepy oraz galerie handlowe stale rośnie. Właśnie ze względu na zapotrzebowanie mieszkańców w takie placówki powstała nowa galeria handlowa nazwana Centrum Handlowym „Nowa Górna”.

Nazwa podkreślająca przynależność lokalną

Nazwa galerii nie jest przypadkowa. Ma ona podkreślać jej charakter i przynależność lokalną. Odnosi się ona do nazwy dzielnicy w której umiejscowione jest centrum. Chodzi oczywiście o dzielnicę Górna. Właściciel galerii podobną strategię stosuje również w innych swoich placówkach w całym kraju. Przed otwarciem po przebudowie placówka znana była jako „Guliwer”. Jednak wtedy ze względu na marketing kojarzona była jedynie jako Carrefour ponieważ ten sklep zajmował w niej największą powierzchnię. Nowy początek pozwolił zmienić pogląd mieszkańców na miejsce i pokazać, że „Nowa Górna” to znacznie więcej sklepów niż wcześniej się wydawało.

Popularne sklepy w Nowej Górnej

W nowo otwartej galerii znajduje się kilkadziesiąt sklepów oraz placówek usługowych. Wśród nich wymienić można miejsca bardziej znane jak i takie miej popularne. Sklepy które znaleźć można w galerii to miedzy innymi Carrefour, Cezar, Jubistyl, inmedio, Rebel electro, Paryżanka, W.Kruk, Kodak Express, Yves Rocher, CCC, Orange, Piekarenka, Play, T-mobile, Rossman i wiele innych! Poniżej przedstawiamy krótki opis kilku z nich.

CCC to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów obuwia w Polsce. Jakość produktów marki CCC uznana została zarówno w naszym kraju jak i w wielu innych państwach europejskich. Dzięki temu firma ta zagościła w wielu centrach handlowych i stale poszerza swój asortyment o nowe kolekcje. Jest obecnie jednym z największych producentów obuwia w Europie. Więcej znaleźć można na stronie: NOWA GÓRNA – SALON CCC

Rossman jest niemiecką siecią drogerii zaliczana do największych na kontynencie. W jej ofercie znaleźć można wszelkiego rodzaju kosmetyki, płyny do kąpieli, akcesoria kosmetyczne. Ogólnie rzecz biorąc wszystko co niezbędne w codziennej higienie. Sieć oferuje ponad 16 000 produktów z czego wiele sygnowanych marka własną. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na: NOWA GÓRNA – ROSSMAN

Piekarenka jest rodzinną piekarnią z tradycjami. Od pokoleń zajmuje się wypiekiem pieczywa oraz słodkości. Dzięki doświadczeniu w piekarnictwie znalazła uznanie w całej Łodzi i okolicach. W jej ofercie znaleźć można chleb, bułki oraz różnego rodzaju wyroby cukiernicze które zadziwiają niespotykaną świeżością. Uzyskać więcej informacji można na: NOWA GÓRNA – PIEKARENKA

Udogodnienia

Nowa Górna oferuje wiele udogodnień dla odwiedzających ją klientów. Na terenie centrum znaleźć można kilka bankomatów. W BOKu sklepu Carrefour dostępny do wypożyczenia jest specjalny wózek dla dziecka. Toalety wyposażone są w siedziska dla dzieci, natomiast w tej zaadoptowanej na potrzeby osób niepełnosprawnych znajduje się przewijak. Oprócz tego w galerii dostępne jest wiele innych pomocnych rzeczy o których można się dowiedzieć odwiedzając ją.

Lokalizacja galerii

Galeria położona jest na ul. Kolumny 6/36 w Łodzi.
Kontakt uzyskać można pod numerem telefonu 42 646 06 90
Na terenie centrum znajduje się bezpłatny parking dla klientów.