Kwiaty

Bukiety online czemu nie!

Bukiety online czemu nie!

Dobrych okazji ku temu, żeby podarować kwiaty, nie brakuje. Ale co zrobić, by trafiły do obdarowanego w odpowiednim momencie, a my nie mamy czasu zajrzeć do kwiaciarni. Żaden problem, wystarczy komputer lub smartfon i strona Sieci Kwiaciarni Skrzydlewska – www.skrzydlewska.pl. A jeszcze do niedawna dostawa przez kuriera kojarzyła nam się głównie z romantycznymi, hollywoodzkimi produkcjami.

Popularność kwiaciarni internetowych jak twierdzą eksperci, rośnie z dnia na dzień, zresztą jak cały rynek e-commerce. Już dwa lata temu kanał online miał czternaście procent udziału w wartości sprzedaży detalicznej w Polsce, na co oczywiście wpływ miała m.in. pandemia i przyspieszony rozwój platform e-commerce. Niemal 85 procent Polaków deklaruje, że nawet po zakończeniu pandemii nie zamierza zmniejszyć częstotliwości e-zakupów. Należy się więc   spodziewać stałego dwucyfrowego wzrostu w tym sektorze przez najbliższe lata.

Bogata oferta kwiaciarni online

Żyjemy w ciągłym biegu, brakuje nam czasu dla siebie, rodziny i przyjaciół, poświęcamy się pracy. W tym natłoku często zdarza nam się zapomnieć o urodzinach, imieninach, rocznicy ślubu, czy też innej okazji, bo kalendarz w telefonie nie przypomniał nam na czas. I co wtedy? Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest kwiaciarnia internetowa Sieci Kwiaciarni Skrzydlewska.

– Atutem e-kwiaciarni H.Skrzydlewska jest bogata oferta. Z wielu dostępnych tam rodzajów bukietów, wiązanek okolicznościowych, wieńców czy też drobiazgów dołączanych do kwiatów, można wybrać te, które najbardziej nam odpowiadają. Jest to wygodne i pozwala zaoszczędzić kupującemu czas. Poza tym gwarantujemy dostarczenie zamówienia na czas i we wskazane miejsce – mówi Witold Skrzydlewski.

40 kwiaciarni stacjonarnych

Na stronie kwiaciarni www.skrzydlewska.pl każdy bukiet można na spokojnie obejrzeć. Podzielone są one nawet na różne okazje, tak by ułatwić kupującemu wyszukiwanie. Fotografie w szczegółach prezentują ofertę kwiaciarni, więc nie ma problemu z wyborem odpowiedniej wiązanki. Dużym ułatwieniem dla zamawiających jest także możliwość szybkiej realizacji zamówienia. Po wybraniu odpowiedniego bukietu i wypełnieniu krótkiego formularza wystarczy wskazać miejsce i czas dostawy oraz osobę, do której zamówione kwiaty mają dotrzeć. Ostatnim elementem zamówienia jest przelew. Resztą zajmują się florystki i dostawcy, którzy dbają, by zamówienie zostało nie tylko zrealizowane na czas, ale by było również zgodne z wymaganiami klienta. I nie przejmujmy się mitami krążącymi po sieci, że bukiet zostanie uszkodzony w transporcie, a kwiaty będą nieświeże. Nie ma takiej możliwości. Rzeczywiście metoda przewożenia roślin ma kluczowe znaczenie i chyba nie ma wątpliwości, że doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, wszak w biznesie kwiatowym działamy od lat, dostarczając każdego dnia świeże kwiaty do 40 naszych kwiaciarni.

www.skrzydlewska.pl